2733
عنوان

خبر داغ دعوا

111 بازدید | 9 پست

خانم ها یا مامانای با تجربه تو رو خدا بیایید کمکم زندگیمو درست کنم نزارم از این بدتر بشه من یه دختر ۲۲ سالمم که تو روستا زندگی میکنم شوهرم یه مرد ۲۸ ساله است که تو شهر زندگی میکنه من تو دوران مجردیم با چند تا پسر چت کردم تو گروه هلال احمر کار میکردم چند تا از همکارام پسر بودن فاصله بین نامزدی و عقد ما کلا یک هفته طول کشید و الان ۴ ماه ما عقد کردیم روز بعد عقد شوهرم رفت سر گوشی اسکرین پیام ها و شماره ها را دید من اول بهش دروغ گفتم ولی بعد که فهمید شماره ها به اسم پسرن اوضاع خیلی بد شد تهشون را در اورده بود  اون روز اومد دانشگاه دنبالمم منو برد بیرون من قسم خوردمم که راست همه چیر را میگم و گفتم یکی از اون پیرا جز هلال احمر بود گفت تو باهاش رفتی بیرون گفتم نه من نرفتم گفت رفتی گفتم نه این قدر تکرار شد که من اخرش گفتم اون منو نمیشناسه در حاالی که راستشو گفته بودم قبلا دیدمش شوهرم اون روز منو زد ولی هر وقت دعوامون میشه منو فحش میده که خرابم و‌‌‌.... بحثشو همیشه باز میکنه ، خانوادمم به شوهرم بی احترامی کردن تو تاپبک های قبل گفتم پول دایی شوهرم را ندادن بد رفتاری کردن مامانم گیر داده به شوهرم و... ۴ ماه عقد کردم ۴۰۰ بار شنیدم که از ازدواج با من پشبمونه  اون چیری که فکر میکرده من نبودم اون چیزی که میخواسته نیستم بهم میگه من بی دست و پام و پرچلم و هیجی نمیدونم خودش بابد هلم بده آداب معاشرتم بده میگه نمیتونی نگاتو کنترل کنی به بیرون نگاه میکنی میشه اخه ادم تو ماشین باشه و بیرون نگاه نکنه واقعا؟؟ تو رو خدا کمکم کنید من چیزی از دختر مورد علاقه مردا نمیدونم  نمیدونم چطوری باید رفتار کنم دقیقا کمکم کنید خودمو درست کنم  تو رو خدا 😭😭😭😭😭

دختر مورد علاقه مردا پاکه و قبلا با هیچ پسری حتی در حد چت دوست نبوده

باید قبل از عقدتون اون چت هارو پاک میکردی که شوهرت متوجه نشه

برای نی نی دار شدن همه بی نی نی ها ومن دعا کنین  درزمین عشقی نیست که زمینت نزند،آسمان را دریاب
دختر مورد علاقه مردا پاکه و قبلا با هیچ پسری حتی در حد چت دوست نبودهباید قبل از عقدتون اون چت هارو پ ...

دوست نبودمم عادی حرف زده بودمم یکیشون اصرار داشت باهاش باشم تهدیدم کرده بود اسکرین گرفته بودم شکایت کنم چتام درسی و کاری بوده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

در مورد چت ها و پیام ها

حق با شوهرته

باید پاکشون میکردی که نبینه

تو خواستگاری هم باید حقیقت میگفتی

باید میگفتی که قبلا در حد چت کردن رابطه داشتی 

هم پنهان کاری کردی 

هم اون چت ها رو دیده 

معلومه دیگه اصلا بهت اعتماد نداره

کاملا حق داره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️خیلی دیدم تو سایت میگن خدا وجود نداره چون علم نتونسته وجود خدا رو ثابت کنه!! براشون دلیل آوردم که هیچ کسی جز خدا نمیتونه از یه اسپرم و تخمک به انسان بالغ خلق کنه( لَمْ نَخْلُقْكُمْ مِنْ ماءٍ مَهِينٍ‌ • فَجَعَلْناهُ فِي قَرارٍ مَكِينٍ‌ • إِلى‌ قَدَرٍ مَعْلُومٍ‌ • فَقَدَرْنا فَنِعْمَ الْقادِرُونَ؛آیا شما را از آبی پست و ناچیز نیافریدیم، سپس آن را در قرارگاهی محفوظ و آماده قرار دادیم، تا مدتی معین؟! ما قدرت بر این کار داشتیم، پس ما قدرتمند خوبی هستیم (و امر معاد برای ما آسان است) سوره مبارکه مرسلات ۲۰_۲۳) میگن این دلیل وجود خدا نیست ! همه چیز در جهان دلیل علمی داره ! خب حالا سوال من اینه که سر منشا تمامی دلایل علمی موجود در جهان چیه ؟! بالاخره دلایل علمی خودشون به وجود نیومدن که !!! ❤️ به همین زودی با تاپیک نذر ظهور میام پیشتون❤️ حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج  🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .
در مورد چت ها و پیام هاحق با شوهرتهباید پاکشون میکردی که نبینهتو خواستگاری هم باید حقیقت میگفتیباید ...

میدونم حق داره میدونم تقصیر منه اون یک اشتباه از دوران جاهلیتم تحت تاثیر دوستام بوده به اشتباهم پی بردمم قبل اینکه بیاد خواستگاریم چند ماه بود که من اصلا حرف نمیزدم با کسی من ادم خرابی نیستم که الان بخوام متاهل شدم با یکی چت کنم یا به پسرا نگاه کنم

میدونم حق داره میدونم تقصیر منه اون یک اشتباه از دوران جاهلیتم تحت تاثیر دوستام بوده به اشتباهم پی ب ...

میدونم که دیگه اینکار نمیکنی 

ولی اون اعتمادش رفته دیگه

باید اعتمادشو جلب کنی دوباره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️خیلی دیدم تو سایت میگن خدا وجود نداره چون علم نتونسته وجود خدا رو ثابت کنه!! براشون دلیل آوردم که هیچ کسی جز خدا نمیتونه از یه اسپرم و تخمک به انسان بالغ خلق کنه( لَمْ نَخْلُقْكُمْ مِنْ ماءٍ مَهِينٍ‌ • فَجَعَلْناهُ فِي قَرارٍ مَكِينٍ‌ • إِلى‌ قَدَرٍ مَعْلُومٍ‌ • فَقَدَرْنا فَنِعْمَ الْقادِرُونَ؛آیا شما را از آبی پست و ناچیز نیافریدیم، سپس آن را در قرارگاهی محفوظ و آماده قرار دادیم، تا مدتی معین؟! ما قدرت بر این کار داشتیم، پس ما قدرتمند خوبی هستیم (و امر معاد برای ما آسان است) سوره مبارکه مرسلات ۲۰_۲۳) میگن این دلیل وجود خدا نیست ! همه چیز در جهان دلیل علمی داره ! خب حالا سوال من اینه که سر منشا تمامی دلایل علمی موجود در جهان چیه ؟! بالاخره دلایل علمی خودشون به وجود نیومدن که !!! ❤️ به همین زودی با تاپیک نذر ظهور میام پیشتون❤️ حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج  🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .

یروز بشین باهاش، قرآن رو بردار و قسم بخور ک حقیقت رو میگی. و کاملا حقیقت رو بگو. بگو بعد حقیقت اگع میخوای بیا جدا شیم ولی اگع خواستی ادامه بدی دیگه حق نداری این موضوع رو کشش بدی. به نظرم چیز خاصی نیست ک بخواد سر این عذابت بده. هرچند کسایی ک قید شهر رو میزنن میان از روستا دختر بگیرن دنبال کسی هستن آفتاب مهتاب ندیده، فکر میکنن اونجا خیلی متفاوته