2733
گذشت اون دوران متاسفانه دیگه گذشت دورانی که مجرد ها ....

گفتید برادر شما منم طبق برادر خودم نظر دادم وگرنه بله بقیه پسرها چندانم پاک نیستن

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه برام مهم نیس فقط دلیلی جدایی می پرسیدم 

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
این چه طرز فکره هر کی طلاق داده یا هر کی طلاق گرفته آشغال نیس!من از این جهت مخالفم ک ممکنه بخاطر این ...

ندیدی نمیدونی . خیلی کم بوده خانم مقصر باشه خیلی کم 

ولی اقایون افتضاح ان افتضاح .

مثلا دوستم طلاق گرفت عروسی هم خانواده دوستم برگزار کردن حنابندون و... داماد و خانوادشم بودن در عروسیشون  . عین ایینه پاکه دوستم  . شوهرش چون در شهر دیگه بودن  به همه گفت  در دوران عقد طلاق گرفتیم  اومده بود مهریه بگیره .  

یه ادم نجس هرزه . الان همه فکر میکنن بهترین پاکترین پسر دنیاس زنشم دوران عقد طلاق گرفته مهریه خواسته و...

یکیش  هس فامیلمونه . همه پسررو قبول دارن و میگن  زن عقدیش خیانت کرده . ولی من میدونم این پسر و مادرش چه آدمایی ...... هستن  انداختن گردن دختر  .  الان همه سر و دست میشکنن تا دخترشونو بهش بدن .

نمیدونید این اقایونی که خانماشون طلاق گرفتن چقدر..... هستن . هیچ کس نمیدونه 

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  

والا همینجا طرف تاپیک میزنه عقدم پیش اب و پس اب ریخت نکنه حامله شم بعد یه سری بازم همینجا میگن نه بابا ما که اوکی هستیم اصل دوشیزه بودنه!!دیگه وقتی عقد میکنن اماده میشن برای عروسی یعنی محرمن اون نامزدی بدون عقده که یه سری معتقد شدید میگن برای اشناییه یه فقط دستتشون به هم گیر کرد حروم نباشه!!واقعا هم ممکت عیبی داریم هم سایت عجیب تر...

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
ندیدی نمیدونی . خیلی کم بوده خانم مقصر باشه خیلی کم ولی اقایون افتضاح ان افتضاح .مثلا دوستم طلاق گرف ...

دخترعمه من بعدازغروسی فهمید شوهرش،پرونده بهزیستی داره چون روستایی بودن خانوادش نزاشتن طلاق بگیره۱۵سال بایک دیوانه زندگی کرد الان پسره معتاد عرق خور روانی قرص میخوره میخوادجدابشه مادرشوهرش،خادم حرمه همه جارفته گفته پسرم خوب بود دختره کسیو پیدا کرده براخودش اینو نمیخواد

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
دقیقا اگه مرد خوب باشه زن هیچجوره از دستش نمیده

اونم توی ایران . زن و شوهر دعواشون میشه مردم میخوان زن رو بسوزونن . پس هیچ زنی از خوشی خوشبختی   عپفرار نمیکنه .  اگه خارج بود یه چیزی .‌ولی اینجا ؟ عمرا

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  

چون خودم شخصا با مرد مطلقه ازدواج نمیکنم و اگه پسر باشم هم باز دختر مطلقه نمیگیرم.اگه کسی ازم مشورت بخواد چه برادرم چه هرکسی، تصمیمشو تایید نمیکنم. اولین زوج آدم یچیز دیگه س، ارتباطی که تو اولین ازدواج شکل میگیره ، رابطه عاطفیش خیلی خاصه. میخوام برا طرف مقابلم اولین باشم!

برای دوستم برادرم ..اگه مشورت بخواد اینارو توصیه میکنم. 

دخترعمه من بعدازغروسی فهمید شوهرش،پرونده بهزیستی داره چون روستایی بودن خانوادش نزاشتن طلاق بگیره۱۵سا ...

اره دقیقا .‌همینطور میگن .زیاد دیدم . 

ندیدی نمیدونی . خیلی کم بوده خانم مقصر باشه خیلی کم ولی اقایون افتضاح ان افتضاح .مثلا دوستم طلاق گرف ...

عمومی خودم پارانوئید شدید داره زن اولش رد انقدر عذاب زد و تهمت زد نیمه دیونه دوتا پسر بچه رو ول کرد رفت بعد اونم دوتا زن گرفت بازم همینطور جالبه بعدش هم میگه دیدی گفتم یکی زیر سر داشتن!!بقیه هم فکر میکنن خونه زندگی خوب داره باز نشستگی داره فیافشم که خوبه  پسراشم که بزرگن سرکارو زندگی خودشونن من میرم زندگیشو میگیرم دستم بدی از اونا بوده مرد به این خوبی!!

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
عمومی خودم پارانوئید شدید داره زن اولش رد انقدر عذاب زد و تهمت زد نیمه دیونه دوتا پسر بچه رو ول کرد ...

همینه .  خیلیا دیدم در زبون زن دوم شدن و میگن واقعا خوشبختیم و.....  ولی خودم شنیدم چقدر شوهرش کتکش زد .مثل چی   داد میزد و گریه میکرد کلی کتکش زد .

اما در بیرون   بین همه  شوهرش میزاره روی سرش . کلی قربون صدقش میره لباسای خوب تنش میکنه . تا خونخ میرسن بازم کتش میزنه .

منم گفتم این مردا عرضشو داشتن زن اول خودشونو روی سرشون نگه میداشتن .  دیگه به دومی سومی رحم نمیکنن که

2706