2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنش باشي يعني كسي كه زن بگيره بايد قيد خانوادشو بزنه!!؟

خونواده که باعث نابودی زندگیش میشه رو آره باید بزنه قیدشو 

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
بابا مگه اینابزرگ میشن فقط عیب خانمارومیبین عیب های خودشون وبقیه رونمیبینن

بخدا تا من میام یه گله میکنم عوض اینکه بگه حق با توست سعی میکنم دیگ ناراحتت نکنم فقط توجیه میاره فقط توجیه می‌کنه حالم از این اخلاقش بهم میخوره آدم مسخره چه خریتی کردم ازدواج کردم باید میذاشتمش پیش همون ننه باباش تا حالش جا بیاد سال به سال به همون خونه شون نمی‌رفته پسره ی چرک🤣🤣

بخدا تا من میام یه گله میکنم عوض اینکه بگه حق با توست سعی میکنم دیگ ناراحتت نکنم فقط توجیه میاره فقط ...

اگه خوب بودن ننه باباشون زن بهشون نمیدادن خواستن بندازنشون به جون یکی دیگه تاخودشون راحت بشن ازدستشون

ازاین لحظه به خودم قول میدم که درتاپیک بعضیاشرکت نکنم وهیچوقتم دیگه باهاشون هم کلام نشم
2706