2733

بازار کار وکالت با این طرح تسهیل چه طور می‌بینید؟

اوضاع درآمد چطوره؟

تاثیر ادامه تحصیل و ارشد چطوره و لیسانس کفایت میکنه؟

ممنون میشم از پاسخگوییتون

خوب نیست

با تشکر✋🏻

نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔خدا لعنت کنه مردای متاهل دروغگو رو💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤 

هیچ تاثیری نداره این رشته

ول معطلی است😂✋🏻 ادامه دادن نیز اشتباه محض

پرونده اصلی ها دست وکلای بزرگه

واسه اقا جای پیشرفت هست

خانم خیلی سخته خیلی!

اونم با این وضع…نه دیگ

نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔خدا لعنت کنه مردای متاهل دروغگو رو💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما خودت چی خوندی

وکیلم🫠

هیچ تاثیری نداره این رشتهول معطلی است😂✋🏻 ادامه دادن نیز اشتباه محضپرونده اصلی ها دست وکلای بزرگهوا ...

پشیمونم کردی😂

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر آنچه مرا به درد آورد، مرا ساخت. (っ’-‘)=͟͟͞͞🤜
چرا پس سر وکیل سرپرست ما این همه شلوغه جوونم هست ۳۰ خانمم هست بعضی ها رو اصلا قبول نمیکنه

بالاتر بخون

اولا

قبل طرح تسهیل همه چی خوب بود

دوما

وکلای ک قدیمی کارن بهتره پروژه و پرونده هاشون

سوما

سرشلوغی ملاک نیست

یهو دیدی وسط دعوا موکل استرداد پرونده کرد چی میشه؟ چند ماه دوندگی هیچ!

خودم وکیلم

همسرم وکیله 

مادر و پدرمم وکیلن 

در طی این سال‌ها فهمیدم توی این رشته همه چیز به خودتون بستگی داره به تلاش و دانشتون

توقع نداشته باشید لیسانس پیام نور بخونید برید آزمون وکالت بدید درآمد میلیاردی داشته باشید.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
هیچ تاثیری نداره این رشتهول معطلی است😂✋🏻 ادامه دادن نیز اشتباه محضپرونده اصلی ها دست وکلای بزرگهوا ...

تا چه مقطعی ادامه تحصیل دادید؟

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
بالاتر بخوناولاقبل طرح تسهیل همه چی خوب بوددوماوکلای ک قدیمی کارن بهتره پروژه و پرونده هاشونسوماسرشل ...

نه ۲۵ سالگی آزمون قبول داد سرش شلوغه قبول نمیکنه اصلا  بعدم نصف حق وکاله رو میگیر اولش

خودم وکیلمهمسرم وکیله مادر و پدرمم وکیلن در طی این سال‌ها فهمیدم توی این رشته همه چیز به خودتون بستگ ...

ممنون عزیز لیسانس پیام نور نخوندم

از اول هم انتظار درآمد میلیاردی ندارم 

دقیقا حرف شمارو قبول دارم که قائم به شخصه این شغل ولی خانومای وکیل نمیدونم چرا بد میگن از اوضاع کار نمونش رو شما خودتون ببینین توی این تاپیک

تا قبل طرح تسهیل عالی بود عااااالی 

قبلشم ازاد و پیامنور همینطوری فرت و فرت حقوق جذب نمیکردن 

الان طرف با یه درصدای پایین وکیل میشه 

همه چی یه درامد خیییییلی پایین میگه ( مثلا ده میلیون برای یه پرونده سه ماه دوندگی دار ) تهشم موکل نصفشو نمیده اونم پرونده رو خراب م:ثیکنه

میرسه به تجدید نظر و فرجام ک دیگ کار سخت پیش میره 🤦🏻‍♀️

امیدوارم مجلس جدید این طرح رو برداره چون کانون محکم وایستادع فقط کوتاه نیاد همین

2706