2733
عنوان

پسر بزرگم نوزادمو گاز میگیره😭☹️با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

محبت و اروم بودن و نوازش یه حدی داره

زیاد بشه بچه لوس و پررو میشه 

توی موارد که اسیب بدنی داره باید جدی تر برخورد کنی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

ای جان، الهی بگردم.توروخدا حواست باشه...قطعا از حسادتشه، یه بار براش یه کادو بگیر، بگو از طرف داداشیه. بذار حس خوب بگیره ازش. یا مثلا بهش یگو چون تو بزرگتری، وقتی کسی داداشت و اذیت کنه میاد به تو میگه، چون میدونه تو مواظبشی. این بهش حس حامی بودن میده. و یه سری از این کارا و حرفا که می تونه رو‌پسر بزرگت تاثیر بذاره

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

ببین بچه های منم همین بودن میدید از راه رفتن کوچیکه فیلم میگیرم نیومد پرتش میکرد زمین میدید اسباب بازی دستشه می‌گرفت من اصلا حساسیت نشون ندادم انگار اصلا اتفاقی نیفتاده الآنم زیاد باهم دعوا میکنن اما جونشون برا هم دور از جون در می‌ره خیلی همو دوست دارن طرفداری نکن تا از داداشش متنفر نشه اون نمی‌فهمه از حرص گازش میگیره

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
ببین بچه های منم همین بودن میدید از راه رفتن کوچیکه فیلم میگیرم نیومد پرتش میکرد زمین میدید اسباب با ...

دقیقا بچه های منم همین بودن. الانم دوساعت بازی میکنن، یه ساعت دعوا

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2706