2733

سلام چن وقته با یه زوج سن بالا دوست شدیم ینی شوهرم با اون اقا دوست شده منم مجبورم رو حساب اون که برن با هم تفریح برم با زنش .از بچه کوچیکشون کوچیک ترم اصلا خوشم نیاد فقط به خاطر شوهرم میرفتم و خانومه هم گف چون شوهرم خوشحاله اشکال نداره .ولی من دیگه خوشم نمیاد باهاشون دوست باشم و توی یه مود دیگه ان .و یه کارایی هم میکنن که بدم اومده مثلا زنگ میزنن شوهرم اگه جواب نداد زنگ میزنن من که با شوهرت بیا یا بهم میگن بیش تر بمون که شوهرمم بمونه .همش هم به فکر خودشونن وقت و بی وقت زنگ میزنن.حس خوبی ندارم اصلا.بنظرتون بگم نمیام یا بازم به خاطر شوهرم برم ؟

حداقل یه شوهر پولدار بگیرین چون وقتی خیانت کرد گریه کردن تو هتل تو سوییس بهتر از گریه کردن توی زیر زمینی اجاره ایه
وقتی انقدر حس بد میگیری با همسرت بیان کن...هرچی ادامه بدی رابطه عمیق تر میشه

شوهرم اختلاف سنیش باهام زیاده و میتونه باهاشون باشه ولی من نمیتونم همشم یه جورایی منو واسطه میکنن که اونو نگه دارن .یا که کنار زنش باشم که تنها نباشه و اونام برن دور دور .زنشم سنش بالاس نمیتونه راه بره

حداقل یه شوهر پولدار بگیرین چون وقتی خیانت کرد گریه کردن تو هتل تو سوییس بهتر از گریه کردن توی زیر زمینی اجاره ایه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به همسرت بگو و باهاش منطقی صحبت کن

بگو ما هم سن هم نیستیم و طبیعتا همدیگه رو خیلی درک نمیکنیم، بنابراین ممکنه حرفی بزنیم که دلخوری ایجاد کنه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر آنچه مرا به درد آورد، مرا ساخت. (っ’-‘)=͟͟͞͞🤜
مگه چقدر اختلاف سنی داری با شوهرت چند باری زنگ میزنن جوابشون نده بهونه بیار اونجا میری محل نده زیاد

نزدیک بیس سال 

شوهرم اختلاف سنیش باهام زیاده و میتونه باهاشون باشه ولی من نمیتونم همشم یه جورایی منو واسطه میکنن که ...

آخه مگه چقدر لازمه که بره بیرون؟

فوقش ماهی یباره دیگه

تو هم حرفت و بزن بگو نمیجوشی با خانوادش؛شوهرت درک میکنه حتما

«خدایا آرام کن دلهای ما را»