2733
عنوان

کینه از همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 66 پست

خیلی جالبه مقصر صددرصد بودی تازه کینه هم داری؟ازدواج برای شما واقعا زود بوده چون اصلا امادگی روحی برای ازدواج نداشتی

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
نه خوب شد دوباره اون موقع خیلی فشار روی هر دوتامون بود الان خیییلی خوبیم خداروشکر فقط من کینه دارم ه ...

شما حرف درستی نزدید واقعا..

و ایشون خوب با حرف شما واکنش نشون دادند 

به نظرم تقصیر شما بوده 

و اینم در نظر بگیرید که ازدواج کتک کاری یا خیابونای تگزاس نیس که هر کی زد باید حتما بخوره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی بگم والا حرفام خیلی نیش دارن مثلا یه بار بحثمون شد و بهش گفتم بزار برم سرکار اون موقع باید خرجتو ...

حقیقتش من اگه همسرم یک مورد فقط یک مورد از رفتارای شمارو داشت محال بود باهاش زندگی کنم.

با احترام بگم اصلا آدم مناسبی برای زندگی و تربیت فرزند نیستی.

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

به نظرم خوب باهات تا کرده قدرشا بدون

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
خب پس چرا میگن زن هر چقدر بد باشه حتی معذرت میخوام خیانتم کنه نباید دست بلند کرد روش؟

تاپیکت سرکاریه نه؟؟؟😑

خب پس چرا میگن زن هر چقدر بد باشه حتی معذرت میخوام خیانتم کنه نباید دست بلند کرد روش؟

کی گفته ؟ بعد اونی که این حرف رو زده گفته ولی زن هر وقت عشقش کشید بره بزنه شوهرش رو ؟ انتظار داشته باشه شوهرش هم عین مترسک وایسه کتک بخوره و نگاش کنه 😐😐😐😐😐

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
اون ی حرفیه ک بلانسبت ی زیاد گوه میخورن تو کتکش زدی تهمت ناموسی با محارم بهش زدی بخدا شوهرت خیلی عال ...

نه واقعا نمیتونم من بودم جدا میشدم 

اما همسرم روز به روز عاشقتر میشه 

رفتارش ارزوی هر زنی هست اما من مغرورم به شرایط خودم و خانواده ام و از بالا میبینمش درصورتی که اون حتی الان که درس دارم نمیزاره دست به خونه بزنم و علاوه بر کشیک بیمارستان و... خسته میاد تمام کارها رو میکنه

خب در مورد خیانت راست میگن 

ادم خائن ارزش زدن نداره مگه با زدن دست از خیانت برمیداره؟تازه شاکی میشه و کلی دیه از ادم میگیره  باید از زندگی انداختش بیرون

من بد کردماما متاسفانه پاسخ همسرم فقط به چشمم میاد

بچه نیستی که انقدر بچگانه فکر کنی منطقی باش 

اینو از من یادت باشه ،هرحرکتی یه جوابی داره حتی با بچت یا شوهرت احترام بزاری احترام میبینی ، همیشه حرمت خودتو حفظ کن تا دیگران به خودشون جرئت ندن بهت بی احترامی کنن 

میتونی ازش طلاق بگیری هم اونو راحت کنی هم خودتو؟

خب دوستش دارم اما تو ا‌وج دوست داشتن یاد کارش میوفتم و بهش میگم اونم میگه بخدا هر مردی جای من بود میرفت پشت سرش رو هم نگاه نمیکرد اما من موندم چون عاشقت بودم 

همش ناشی ار غرور مزخرفمه 

راستی شما از کجا فهمیدید من شکاکم؟

نه واقعا نمیتونم من بودم جدا میشدم اما همسرم روز به روز عاشقتر میشه رفتارش ارزوی هر زنی هست اما من م ...

پس ادامه تا از چشمش بیفتی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706