2733

بچه ها من تا الان فکر‌میکردم اعتماد به نفسم بالاست. بخاطر نمرات خوب و رشته نسبتا خوب و سرزبون دار بودنم و مهارتایی که بلدم همه تحسینم میکنن و خودمم اصلا احساس ضعف ندارم. با پدر و مادرمم خیلی رابطم صمیمیه و درکل مشکل ارتباطی ندارم 

حدودا یک ماه و نیمه با کسی دارم اشنا میشم. ازش خوشم اومده اما بروز ندادم تا حالا .دیروز لا به لای حرفاش متوجه شدم فکر میکنه اعتماد به نفسم پایینه 😐💔 نمیدونم چرا همچین حسی داره ولی خودم حس میکنم چون ازش خوشم میاد یکم ضعیف ظاهر شدم جلوش 🫥🫥🫥

بگین ببینم مصداق اعتماد به نفس توی رابطه های اشنایی چیه؟ چی باعث میشه اون حس اعتماد به نفس از من دریافت کنه؟

از خودش بپرس

یبار بلاکش کردم 😐 بعدش پشیمون شدم و انبلاکش کردم 

ازم دلیل خواست گفتم اماده شروع رابطه نیستم و یکم با خودم بلاتکلیفم فعلا 

از اونجا شروع کرد بحث اعتماد به نفسو... نمیدونم چه وایبی گرفته بود ازکارم🫥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید