2733
عنوان

شوهرم دیشب تهدیدم کرد ب خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 52 پست
خیلی دلم‌گرفته از اون روز من تمام تلاشمو میکنم حتی دارو‌میخورم ولی خب طبعم سرده توانم کمتر از اونه

خب نمیشه خودتو بکشی چکار کنی طبع بدنت اینه دست خودت نیس

شاید خودش بلد نیس گرمت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری میشه اون؟طرف قبل رابطه فش کشت کنه بعد بری همخوابش بشی؟مگه میشه

میتونین جور دیگه تنبیهش کنه نه اینکه قهر کنه با حرف زدن همه مشکلات حل میشه مثلا الان کارش خیلی درست بوده؟ فکر کن تا چه حد روشون به هم باز شده که تهدید به خیانت کرده 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
خو من دست خودم نیس وقتی سرم داد میکشه حسم نابود میشهمعذرت میخوام دیشب رفتم حمام ارایش کردم ب خودن رس ...

افرین بهت که قبل رابطه به خودت می‌رسی این رفتارت لایک داره

دیشب کاملا حق داشتی که ناراحت بشی ولی بنظرم همون موقع بهش میگفتی چقدر از دستش ناراحتی و شبت خراب کرده و دیگه نمیتونی ...

ازش بخواه یکم زن داری یاد بگیره 

وظیفه اش هست شما رو تامین روحی کنه نه تهدید 

خب نمیشه خودتو بکشی چکار کنی طبع بدنت اینه دست خودت نیسشاید خودش بلد نیس گرمت کنه

نمیدونم شاید ولی فشار زیادی رومه هم‌کار بیرون هم کار خونه هم بچه داری ، من صبا باید شش صبح سرکار باشم پنج بیدار‌میشم شوهرم این شبا تا نصف شب بیداره فوتبال میبینه بعد شاکیه که تو زودتر از من میری میخوابی که بگی خبری نیست خب نمیکشم تا ساعت و‌دو سه بیدار بمونم فوتبالش تموم شه بیاد بعضی وقتا فکر میکنم بهش بگم بره یکیو صیغه کنه بشرطی که هیچکس نفهمه منم باهاش بخاطر پسرم زندگی کنم مثل دوتا دوست 

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
افرین بهت که قبل رابطه به خودت می‌رسی این رفتارت لایک دارهدیشب کاملا حق داشتی که ناراحت بشی ولی بنظر ...

سکوت کردم چون سلیطس ساعت ۱ نصفه شب زشت

بود صدامون بره بالا جلو همسایه ها چون تازه اومدیم تو این مجتمع صبح بیدار شدم دیدم اوووو تازه طلبکارمم هس منو رگباری بسته ب پیام

نمیدونم شاید ولی فشار زیادی رومه هم‌کار بیرون هم کار خونه هم بچه داری ، من صبا باید شش صبح سرکار باش ...

ن خب عادت میکنه به اینکار...

ما زنای ایرانی خیلی مظلومیم 

رابطه روحیه میخواد چون مغز باید تحریک بشه اول 

وقتی خسته باشی حوصله چیزی نداری

شما طبعت سرد نیست 

سعی کن برا خودت یه وقت ازاد بچینی استراحت کنی 

میتونی باهم اشتی کنید بعدم فقط نیاز اونو رفع کنی این متقابله شاید بعضی وقتا اون خسته باشه برای تو اینکارو بکنه 

رفع نکردن نیاز جنسی به خاطر هرچیزی واقعا غیر انسانی شما فکر کن یه نفر بهت میگه تشنمه ابم دست شماست میگی چون قهرم نمیدم بهت اب 

خیانت توجیح نداره ولی بدون شوخی نکرده خیلی از مردها واسه بازسازی غرور از دست رفته شون دست به صیغه میزنن 

یکی از اشنا ها بود شوهرش بهش اینو گفته بود زنه هم گفته بود بدرک کی به تو نگاه میکنه بعد مرده واقعا رفته بود زن صیغه کرده بود

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه اون نمیره سر کار ؟

شغل اون آزاده و خب سختم هست هرچند ماه حدودا یه ماه به خودش استراحت میده الان تایم‌استراحتشه

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
شغل اون آزاده و خب سختم هست هرچند ماه حدودا یه ماه به خودش استراحت میده الان تایم‌استراحتشه

اگر حقوقش کافیه تو چرا انقدر به خودت فشار میاری نرو سرکار یا یه کار کم حجم بردار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر حقوقش کافیه تو چرا انقدر به خودت فشار میاری نرو سرکار یا یه کار کم حجم بردار

درآمدش بالای ماهیانه دویست تومنه ولی خب برنامه ریزی بلند مدت داره و برای سرمایه گذاریاش کلی وام گرفته با حقوق من قسطاو خرج خونه رو‌میدیم هرجا کم‌بیارم‌از صندوق به همون اندازه برداشت می‌کنیم 

درآمدش بالای ماهیانه دویست تومنه ولی خب برنامه ریزی بلند مدت داره و برای سرمایه گذاریاش کلی وام گرفت ...

زندگی ات داره نابود میشه برای سرمایه گذاری اون 

اگر زندگیت از هم بپاشه اون مال و اموال چه سود 

بگو اخراج ات کردن یا کمر درد یا هرچی 

با پول خودش قسط هارو بده 

تورو خدا به فکر خودت باش شادی کن تفریح کن تا یه زن با نشاط و اروم باشی برای شوهرتم خوبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706