2733
عنوان

ویروس گوارشی

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ استرسی اخه ؟ ی بچم میدونه ک همه مث هم نمیشن منظور منم واضح بود گفتم ک ب خودش برسه و سر سری نگیرش

اخه عزیزم شما یکراست رفتی بدتر از من سراغ اخرین مراحل 

که اصلا امکان نداره 😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
والا ادمو دیوونه تر میکنن

ببین من خودمم خیلی ساله درگیر وسواس فکریم کوچیکترین چیزی باشه میرم سرچ میکنم تو نت بدترینا میاره 

ببین همسرم چند وقته همش مریضه گفتم برو چکاب فکر کن رفت چکاب من قرار بود برم جوابشا بگیرم خودش ریلکس بود 

من از استرس تپش قلب گرفته بودم دیروز رفتم جوابو گرفتم

همه چیش نرمال بود نشون دکتر دادم گفت خوبه مشکلی نداره 

من هنین جوری گفتم همسرم هیکلیه چربیش یکم بالاس گفت نه مهم نیست 

گفتم منم چربیم بالاس الکی گفت شما کبدت چربه 

از دیروز افتاده تو سرم نکنه درست گفته 

من چند وقته خیلی علایم کبد چربو سرچ میکزدم همسرمم به خاطر همین فرستادم ازمایش 

حالادکتره گفت نه همسرت هیچیش نیست ولی الکی به من گفت تو کبدت چربه حالا نه سونو دادم نه ازمایشمو دیده من ۲۰ تا چربیم بالاس همین اونم دکترم گفت قرص نمیخواد رژیم بگیر

ببین من خودمم خیلی ساله درگیر وسواس فکریم کوچیکترین چیزی باشه میرم سرچ میکنم تو نت بدترینا میاره ببی ...

چقدر تو شبیه منننننی.ولی من ب این شدتی ک تو میگی نیستم.من فقط نگران اینم ی وقت مریضی بدی کداشته باشم شنبه ازمایش چکاپ دارم هی میگم ی وقت با زجر نمیرم.وگرنه مثلا دکتر بگه قند داری و یا اینا اصن عین خیالمم نیست

چقدر تو شبیه منننننی.ولی من ب این شدتی ک تو میگی نیستم.من فقط نگران اینم ی وقت مریضی بدی کداشته باشم ...

منم همونم قندو چربی که با قرص حله