2733
عنوان

عروسی چی بپوشم بنظرتون دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 46 پست

چرا لباس نمیخری؟ دردسرش کمتر نبود؟ هزینه کمتر ام در میاد 

مگه یه لباس مجلسی رو آدم چند بار میپوشه 

از لباسی که خیاط بدوزه بدم میاد

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبح صادق ندمد تا شب یلدا نرود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا 10 ملیون پارچه رو دادی کسی که از خیاطیش مطمئن نیستی

یا خودت از قبل مدل لباس رو انتخاب نکردی تا شوهرت هم ببینه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
جداست بپوش شوهرت اونجا نيس كه🙊

میدونی بحث بیشتر سر اینه که قراره جاری بیشعور بزرگم چون قهر با مادرشوهرم رسمی و مانتو بپوشه. مدتی هم هست خووووب زن و شوهر رو مخ شوهر من کار کردن 

ببر لباستو درست کن و حتما هم خیلی شیک باش وگرنه میگن اول کاری با جاری جدید میخاد فتنه درست کنه و حسادت میکنه و از این حرفای بد دیگه.... نمیگن که خود شوهرت دعوا درست کرده

میخوام ب شوهرم هیچی نگم و حیاط اشنام ببرم ببینم درستش میکنه یا نه

اره زود ببر ببین چطوری پوشیدش میکنه  یا هر جور شده از مادرخواهر یا هر راهی بهتر بود پول پیدا کن یه لباس مجلسی ماکسی پوشیده بخر بپوش       فقطططططط ب هییییییچ وجه مانتو نپوش   جاریت حسابی خوشحال میشه   شوهرتم چون حرفش ب کرسی میشینه پررو میشه     

2706