2733
عنوان

به نظرتون ضایه نیس همون لباس و بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2073 بازدید | 128 پست
از یه نفر بگیر من عروسی پسر خاله شوهرم بود از خواهرشوهر م لباس گرفتم که اونم لباسو از همکارش برا من ...

خوشم نمیاد سلیقه من نیس لباساشون بعدم من تازه عروسم برم لبباس زن ۴۰ساله رو بگیرم 

به نظر من که اشکالی نداره اگه همسرت توانایی مالیش رو نداره تحت فشار نزارش

کسی به لباس اونقدرا اهمیت نمیده و همش فراموش میشه

چند نفر از ما برامون مهمه ک فلانی در فلان عروسی لباسش تکراری بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه همسرت شرایط مالیش خوبه،بخر که عادت نکنه برات کم خرج کنه ولی اگه خوب نیس مراعات کن 

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
عروسی دومی عروسی پسرخالشه اشتباه نوشتم هر دورو پسر عمو

نه دیگه چون دو تا عروسی مربوط به طرف شوهرته نمیشه دوبار بپوشی. یه بار تو بله برون دیدن یه بارم تو عروسی پسر عمویش. این سری بپوشی دیگه ضایعست. برو بخر حتمااا. 

نه نپوش تو تازه عروسی زورش میاد لباس بخره االان هرجور عادتش بدی تو زندگی همونه بگو لباس بخر بریم

حالا اگه نیومد بخریم چی ؟منم غرورم اجازه نمی‌ده همش بگم 🥴اونموقع همونم و بپوشم یا خودم بخرم ؟

مگه چجوری لباسی و کرایه میدن؟خب یکی بخرم برای خودم بمونه بهتر نیس ؟

اخه تکراری میشه یه مجلس میپوشی تکراریه دیگه ولی کرایه میکنی یه چیز خیلی گرونتر رو با قیمت خیلی کمتر از خرید کرایه میکنی و پس میدی مث لباس عروس دیگه

نه دیگه چون دو تا عروسی مربوط به طرف شوهرته نمیشه دوبار بپوشی. یه بار تو بله برون دیدن یه بارم تو عر ...

فقط پسرخالش و داییش و زن داییش  دیده 😂🥴اینم چون میگه دو تا خونواده جدا هستن عمو و خاله برای همین میگه نخر 😤

2706