2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوالا تستیه

مگه کلاس برگزار نکردن براتون ده سال پیش یادمه سه جلسه کلاس گذاشتن که همه نکات مهم رو گفتن و خب البته من برای آزمون دوبار کتاب رو خوندم و نمونه سوالات هم خوندم 

بالاخره قوانین رو باید بلد باشید من حتی چند سال یکبار باز کتاب رو میخونم چون بعضی قوانین تغییر کردن

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.
سوالا تستیهمگه کلاس برگزار نکردن براتون ده سال پیش یادمه سه جلسه کلاس گذاشتن که همه نکات مهم رو گفتن ...

ن غیر حضوری گف غیر حضوری بهتره حضوری باید وایسی چن نفر جم شن تا کلاسا برگذار شن طول میکشه

ببین کتابو واسه خودت بخون

بالاخره که باید یادبگیری واسه رانندگی

بحث آزمونش یه طرفه

یادگیری یه طرف دیگه

کتابو بخون صرفا که خودت یاد بگیری

بعد نمونه سوال چند تا هست اونا رو هم بخون واسه آزمونت

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2706