2733

شرایط زیر رو بگو برات جستجو میزنم ببینم هست یا نه

سنش بین چند سال باشه

قد و وزنشم بگو بین چند تا چند باشه

مطلقه یا مجرد هم بگو

شهر یا استان هم بگو

اعتقاد هم مهمه برات بگو

سید باشه بگو

تحصیلات مد نظرتم بگو

شما خواستگارکشی؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تیییف شوهر دارم  

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪

شرایط زیر رو بگو برات جستجو میزنم ببینم هست یا نه

سنش بین چند سال باشه :بالای ۲۳_۲۴

قد و وزنشم بگو بین چند تا چند باشه: قد بالای۱۸۵ وزن مهم نیست

مطلقه یا مجرد هم بگو :قطعا مجرد

شهر یا استان هم بگو:ترجیحا کرمانشاه سنندج و .. درکل مناطق کوردنشین

اعتقاد هم مهمه برات بگو:ادم با ایمان 

سید باشه بگو:نه

تحصیلات مد نظرتم بگو:دیگه حداقل لیسانس

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
سید الان دیگه عیدغدیر رفت دیگه فایده ندارهعیدیش میره تا سال دیگه😅

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪

سنش بین چند سال باشه    ۳۵_۴٠

قد و وزنشم بگو بین چند تا چند باشه  ۱۹٠_ ۲    وزن هم ورزشکاری چهار شونه  خشن برا همه  احساساتی برا من 😁😁

مطلقه یا مجرد هم بگو    مجرد

شهر یا استان هم بگو       مهم نی

اعتقاد هم مهمه برات بگو       شیعه

سید باشه بگو      ب هیچ وجه

بین 29تا32

قدش 176تا190

من خودم نامزدی هستم می‌خوام تموم کنم مجرد یا نامزدی کوتاه باشه 

فارس.شیراز

خیلی خیلی مهمه برام که معتقد باشه چون کسی که به خدای خودش ارزش بده به همسرشم بها میده

سید نباشه چون زندگی با سادات آداب داره

از لیسانس به بالا

درآمدش خوب  ماشین داشته باشه خونه اگه نداشت بتونه رهن چند ساله کنه حتما حتما شغل دولتی داشته باشه

2706