2733
فعلا از دعوایی بودن فقط زبونشُ دارم🦦🤣💔ی سوال شکستی اینا داره ؟ چ صورت چ بدن؟🥲🥲🥲

اره داره ،من خودم دماغم به فنا رفته 😂😂 

بازوهامم رد کبودی و خراشش هنوز مونده 😂

به نام خدای رنگین کمان ...🖤
تو رابطه اینا نیستیما ولی ☹️من فقط مثل رفیق میخواستم باشه اما واقعا رفتارش زشته مثلا منو جایی میبینه ...

بیخیال درست میشه

درخواست دوستی ندین ب هیییییچ وجه درخواست قبول نمیکنم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو رابطه اینا نیستیما ولی ☹️من فقط مثل رفیق میخواستم باشه اما واقعا رفتارش زشته مثلا منو جایی میبینه ...

ما که مسئول رفتار ها و احساسات بقیه نیستیم پس برات مهم نباشه که چطوری رفتار میکنند 

اینکه ملینا پروفشو بسته برات مهم نباشه چون یا داره یه کاری می‌کنه که نمی‌خواد تو بفهمی یا یه حسایی بدی نسبت بهت داره و چیزای خیلی مهم تری توی دنیا هست که بخوای بهشون توجه کنی نه این 

درمورد اون اشخاص هم بگم که منم خیلی وقتا دنبال پسرا افتادم و فکر کردم باید کاری کنم تا رابطه ام جوش بخوره ولی اصلا اینطوری نیست قانون طبیعت برای جنس مذکر اونه که اون بیوفته دنبالت چون فقط در اون صورته که براش جذابیت داره اگه هم نیوفتاد چیز زیادی از دست ندادی 

فقط بدون خوشش بیاد خودش میاد

وقتیم ک اومد نوبت توعه ک ببینی خوشت میاد یا ن

منم بعد ۶ سال اینو فهمیدم 

2706