2733
عنوان

بنظرتون حق با منه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 45 پست
اتفاقا سر دوری بیشتر باید توجه کنه که؟من میگم بحث وقتش نیست خدایی زنگشو میزنم ولی انگار از سر باز کن ...

نه دوری شاید اولش ادمو دلتنگ کنه اما بعدش دیگه نه

نگو اینطوری بهش نذار ب عنوان یه زن ببینت که حتی درکشم نمیکنی بعدباخودش بگه چطور قراره تااخز عمرم با کسی باشم ک درکمم نمیکنه

خیلیییی زیاد خستیگی و فشار کاریشون ربط داره به شادبودن و توجهاشون

دلت توجه فیک میخواد؟نه 

پس بذار دلی باشه

وقتی دلیه ک اروم باشن

الان بنظرخودش تورفتارش داره نشون میده ک چقدردوست داره ینی همین کار کردناشو اینا

درکش کن خیلی سخته واقعا فشارروحی و کاری رو ادم باشه اخرشم شریک زندگیش دربیاره بگه دوسم نداری

توبهش پیام انگیزشی و احساسی بده بهش قوت قلب بده ،براش دعا کن .بهش بگو ممنونم به خاطر من و آینده اینه ...

تحمل کردم از اردیبهشت ولی آخه حتی تعطیلی هارم نمیاد منم نمیتونم برم پیشش منطقه ش خطرناکه برم هم یکسره تنهام تو خونه ش .از اردیبهشت تا الان دو ماه کامل فقط پنج روز دیدنش که اونم همش پیش هم نبودیم خانواده ها هم بودن دلم خونه خیلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دوری شاید اولش ادمو دلتنگ کنه اما بعدش دیگه نهنگو اینطوری بهش نذار ب عنوان یه زن ببینت که حتی درک ...

ها از همین که من میگم دوستم نداری خیلی حرصش میگیره میگه دارم ولی من باور نمیکنم میگم تو عمل نمی‌بینم تهشم کلافه میشه میگه من سرمو بزنم به تو اثبات میشه یکسره هم از موقعیت بدش میگه هرچی میشه میگه من اینجا دیوونه میشم

یعنی ببخشید واسه دیدار دونفره تون هیچ ری اکشنی نشون نمیده .

چرا وقتی کنارمه یکسره دلش میخواد ولی کلا نیاز جنسی سم کم شده مث قبل پرشور نیس اصن به قول خودش نایی برام نمی‌مونه انرژی نداره

ها از همین که من میگم دوستم نداری خیلی حرصش میگیره میگه دارم ولی من باور نمیکنم میگم تو عمل نمی‌بینم ...

خیلی بد داری باهاش تا میکنی خیلی

والا حق داره حرص بخوره منم جرص خوردم ازدستت

تو ک شریک زندگیشی درکش نکنی کی درکش کنه

مگه دوس داشتن فقط ب حرفه ،دمش گرم ک انقد مرده دوشیفت میره سرکار تا بتونه برا تو اینده راحت بسازه

بعد فکرمیکنی فقط تو دوریو تحمل میکنی؟اون خوشش میاد مگه عمدا دورشده مگه بنده خدا رفته کارکنه وگرنه کی خوشش ازدوری میاد

خیلی یطرفه نگاه میکنی و حق ب جانبی 

یذره درکش کن ک ب داشتنت افاخار کنه اونموفع ببین چطور جونشم میده برات،اینطوری فقط داری سردترش میکنی

خونش به تو نزدیکه؟میتونی براش غذا درس کنی ببری ؟

نههارساعت و نیم پنج ساعت راهه وقتی میرم ا.نجا درست میکنم براش ولی الان خیلی وقته نرفتم اونجا منطقه س امن نیست به کادر درمانشون حمله میکنن هرچند الان دیگ میبینع اینجوریه میگه بیا بمون ولی فعلا امتحان دانشگاه دارم

می‌ره خونه ش محل کارش درمانگاهه چجوری بخوابه

این شرایطی ک گفتی بنده خدا حق داره واقعاً ما زنا بعضی وقتا فقط به خودمون فکر میکنیم 

شوهرمن رانندس تقریبا هرروز هشت ساعت رانندگی میکنه میره وبرمیگرذه بعد وقتی برمیگشت منم مثل تو ک من تو خونه با بچه تنهام وقتی میای میخابی و فکر ما نیستی و ...

یه چن باری ماهم همینجوری باهاش رفتیم و برگشتیم 

وقتی میرسیدیم خونه من که بیهوش میشدم از خستگی 

اونجا بود که درکش کردم 

چون کار بیرون واقعا خسته کننده و تکراریه برای مرد 

نههارساعت و نیم پنج ساعت راهه وقتی میرم ا.نجا درست میکنم براش ولی الان خیلی وقته نرفتم اونجا منطقه س ...

خودت چه رشته ای میخونی اسی؟ 

کدوم استان خدمت میکنه شوهرت ؟ طرحشه؟ چرا رفته اونجا ک میگی سخته و دوره 

2706