2733
عنوان

دخترم بعضی اوقات تنبیه بدنی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 46 پست
برو پیش مشاور... خودتو باید درمان کنی این خیلی بده خیلی بددخترت این کتک هارو هیچ وقت فراموش نمیکنه.. ...

خدا منو نابود کنه الهی دستم بشکنه از دست من راحت بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم به این فکر کن که بچه ها مهمونمونن ویه روزی میرن سرزندگیه خودشون اون وقت حسرت میخوری که چرا زدیش.من تاالان که دخترم ۱۴سالشه کوچکترین تنبیه بدنی نکردم

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
حرفمو اصلا نمی‌فهمه کیه که دوس داشته باشه بوش بی دلیل بزنه بخدا خیلی سعی میکنم باهاش آروم رفتار کنم ...

من انقد شلوغ بودم که تو بجگی خونمونو هم اتیش زدم ولی مامان بابام هیچی بهم نگفتن ، فقط گفتن کاری ک کردی خطرناک بود و خودمم دیدم جقد کارم بد بوده. بچه ها لجبازی نیکنن ,براش بازیایی بگیر ک فکرشو درگیر کنه یا سرگرمش کنه 

هر چه در فهم تو آید ، آن بُوَد مفهوم تو 

خانوما برای دختر کوچولو من دعا کنید اسی ببخشید اینجا گفتم خیلی پریشونم.از بچگی لابیاش یکیش ورم داشت به چهل روزگی نرسید خوب شد تا دوماه پیش باز ورم کرد دکتر و جراح و سونو بردم گفتن عجیبه تو این سن کیست بارلتون داره وقت عمل دادن دوروز مونده بود به عمل نگم بچم ویا کشید کیست ترکید .باز دوروز اندازه نخود ورم کرده باز همون کارایی که دکتر طب سنتی گفت رو دارم انجام میدم خسته شدم بخدا این چه کوفتی بود بچه بیچارم داره تحمل میکنه  

خدانکنهتو باید حتما دوره های تربیت فرزند رو شرکت کنیکانال خانوم صادقی رو بزن تو نت پیدا کن خیلی مطال ...

ممنون عزیزم چشم یه مدت یه مشکلاتی برام پیش اومد هم منو نابود کرد هم بچمو خدا از باعث یانیش نگذره

استارتر بچگیت رفتار پدرو مادرت چطور بود؟ کتکت میزدن یا نه ؟ چون منشا این مشکلات مال دوران کودکی هست ...

متاسفانه خیلی بچگی بدی داشتم کتک که نه شکنجه میشدم😭 ۱۴ ازدواج کردم و ۱۷ مادر شدم هیچ کس نداشتم که کنارم باشه و راه درست نشونم بده حتی تو بچه بزرگ کردن

2706