2733
عنوان

قرص توماشین شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 33 پست

وچون روز بعدش ک باز از شوهرم پرسیدم گفت بخدا جریان همینه و گفت داشتم میرسوندمش دوستش یهو خم شد قرصه از کیفش افتاد بهش گفتم این چیه وبهم گفت تاخیریه و منم بردم ک تست کنم

حالا روز قبلش بهم گفت داشتم میرسوندمش و از دوستم پرسیدم که کدوم قرص خوبه واینو بهم داد

وخلاصه روز اول بهم گفت ازش پرسیدم روز بعدش میگه خم شد وقرصه افتاد منم ازش پرسیدم واین قرصو بهم داد

تنها تفاوت حرفیش این بوده 

خیلی بده واقعا این چیزایی ک یواشکی پیدا می‌کنی من اصلا نمی‌دونم اسمشون چیه و اینا چون استفاده نکردیم ...

اما ما چندباری استفاده کرده بودیم قرص رو حتی چندسال پیش جلو چشمم دوتا دونه از پسرعموش ک میفروخت برد ک تست کنه برا رابطمون

اما اینو چون توماشین پیدا کردم شک کردم از طرفی میگم خب اگ چیزی بوده دوتا قرص ویک شکل میخرید یکی ومیورد خونه یکیو میزاشت ماشین نکه هر کدوم فرق کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همش میگم نکنه اون دو یا ۳ دقیقه ای ک یپاده شد با گوشی موبایل فروشه با دوستش هماهنگ کردهاز طرفی میگم ...

بابا ول کن اصلا یه سری چیزارو ندونی پیگیر نشی بهتره 

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
خب خوبه دیگه پسچی ازش دیدی؟

قبلا خطا میکرد وتامرز طلاق رفتیم واونم آدم شد ویهو ۱۸۰ درجه تغییر کرد حتی امشب چون خودشون خونوادگی خیلی خونگرمن بهش گفتم با سلام واحوالپرسی باخانما نیاز نیست زیاد بخندی وسرسنگین باش من دوست ندارم اینطوری

اونم گفت چشم همینی که میگی میشه

وکلا میگم خیلی آدم خوبی شده تابه چیزی بدبین شم مثل همین جریان هرچی بگم انجام میده تا خیالم راحت شه

اما نمیدونم چرا چند روزه همش دوباره بفکر این جریان افتادم وهمش میگم نکنه شوهرم دروغ میگفته وغلطی میکرده

همش میگم نکنه اون دو یا ۳ دقیقه ای ک یپاده شد با گوشی موبایل فروشه با دوستش هماهنگ کردهاز طرفی میگم ...

جلوی خودت زنگ زده و رفع شده انقدر بهش فکر نکن که خودتو بکشی و نابود کنی برا چیزی ک ۲۰ ۱۰درصد اونجوری باشه ک تو فکر میکنی

بسه دیگه فرداشم زنگ زدی پرینتم گرفتی خیالت راحت نشده؟ مردا اگه بفهمن چنین کارایی ما بکنیم خیلییی بهشون برمیخوره حواستو جمع کن زندگیتو با این کارا و شک بیش از حد از هم نپاشونی

الان داری اذیت میشی و بااین افکارذهنت مریض میشه روح و روانت داغون میشه پس ازهمین الان این فکر رو ازذ ...

حواسم بهش هس وکاملا زیر نظر دارمش اما بخاطر ارامش خودم میخوام دیگ زیاد چکش نکنم استرس نگیرم

البته ک دیگه چیزی مشکوکی ازش ندیدم و هرجا میخاس بره هرکاری واسش پیش میومد میگف حتی خرجاشو

الان این جریان مخمو مشغول کرده شما چی میگید یعنی درست میگفته؟

اره عزیزم درست گفته منم نسبت به شوهرم بدبین شدم ولی دیدم خیلی اذیتم و دارم روانی میشم بی خیال شدم و چقدر بهم نزدیک شد وخوب شد بخدا الکی خودمون درگیر مسائل اینجوری میکنیم راحت باش فکرت آزاد کن و راحت بخاب گلی

خلاصه مااینجا داشتیم اماده میشدیم ک بریم بیرون اونم گفت باشه بریم توماشین زنگ بزنم منم رفتم درو باز ...

به نظرم کشش نده 

اینجوری روی مردا بیشتر باز میشه 

چیزی هم نبود توضیح داد بهت و قانع کننده بود 

2706