2733
عنوان

با دوس پسر بی پول ازدواج میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 20 پست

نههههههههه

کسی که کار ثابت خوب نداره همه چیزهای دیگش هم خوب باشه کنسله.

کسی که با دختر ۱۲ ساله دوست می‌شه همه چیزهای دیگه‌اش هم خوب باشه کنسل. 

چه برسه به ایشون که...!

Ninisitewomen رو تو تلگرامت سرچ کن. کار درست های اینجا اونجا جمعند. 
الان ۲۱ سالمه از ۱۴ سالگی باهاش بودم پسر خیلی خوبیه با ایمانه اهل هیچ نوع دود مواد سیگار نیست فقط بی ...

تو‌ میخوای زنش باشی نه مامانت 

اگر پسر مورد علاقت در 30 سالگی همین پسر باشه میشه روش فکر کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا نمیدونم کجای راهو اشتباه اومدم که همسن استارتر تاحالا با هیچ نری دوست نبودم هیچکس نمیاد بهم پیش ...

پسرای الان چین ک باهاشون دوست بشی 

همون بهتر رل نزنی 

من خودمم مث اسی از بچگی اهل رل زدن و...بودم 

الان ک 17 سالمه کلی تجربه دارم و این اصا خوب نیس و پشیمونم 

کاش زمان برگرده عقب

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...

خیر 

مسئله اینه شما چرا توی ۱۲ سالگی وارد رابطه شدید

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

مشکلات زیاد هست بچه ها واقعا موندم چیکار کنم راهنماییم کنین 

بابام ۳طبقه خونه ای که داشتیمو میخواست بزنه به نام شوهر عمم فقط موقع کارای اخرش که ثبت سند بود هزینه شهرداری داشت دیگه نتونست بزنه مامانمم سر این موضوع کل خونه رو واسه مهریش کرد که نتونه کاری کنه این اتفاق مال چند سال پیش هست 

الان هرکدوم میخوان برن پی زندگیشون میگن منو ابجیم هم دختریم منتظرن ما ازدواج کنیم یکی دیگه بیاد خرج ما رو بده راه براشون بازشه از این طرفم این دوس پسرم همش گیرداده بیا ازدواج کنیم ولی هیچی نداره نمیدونم چیکار کنم کجا برم 

پرنیان نسیری . دختر اهوازی افتاب متاهل💫۳۱ ساله دانشجوی معماری 💕