2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حامله ام و مثل جغدا شدم روزا هم تا لنگ ظهر خوابیم با پسرم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

خوابم نمیبره از فکر وخیال

قرص خواب تم دیگه بهم جواب نمیده 

تاچهار بیدارم

مردم اینجا چه قدر مهربان اند!                                                 دیدندکفش ندارم،برایم پاپوش دوختند.                                دیدند سرما میخورم،سرم کلاه گذاشتند.                               وچون برایم تنگ بود کلاه گشاد تری.                                            دیدند هوا گرم شد پس کلاهم را برداشتند                             چون دیدند لباسم کهنه و پاره است به من وصله چسباندند     چون از رفتارم فهمیدند که سواد ندارم،محبت کردند وحسابم را رسیدند                                                                             خواستم دراین مهربانکده خانه بسازم،نانم را آجر کردند و گفتند کلبه بساز .                                                                           روزگار جالبی است مرغمان تخم نمی گذارد ولی گاومان هرروز میزاید.......                                                                               تا اینجا اومدی برای سلامتی و خوشبختی (پدر ومادر و برادرم)یه صلوات بفرست.🙏🏼🌺🌈

دارم غصه میخورم

چرا ۳ ساله عروسی نرفتم 

و عشقم هر روز عروسیه و میره وسط کوردی میرقصه

خوشبحالش😂🚶🏻‍♀️

بعضی سختی‌ها رو باید بکشی، تا بفهمی راحتی یعنی چی. بعضی دوری‌ها رو باید تحمل کنی، تا بفهمی نزدیکی یعنی چی. بعضی تنهایی‌ها، طرد شدن‌ها، بدبیاری‌ها و نشدن‌ها، تنگ‌دستی‌ها و دردها رو باید تجربه کنی، تا بفهمی نقطه‌ی مقابلشون دقیقا کجاعه و کجاها باید قدرشون رو بدونی. اونجاست که آدم شاید کمی زندگی واقعی رو بفهمه.💛🌼
2706