2733

عالیه

چند گرفتی؟

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم نه بهش نگفتم

زیباست ولی کارایی نداره ، میز تحریر نباید انقدر قفسه برای وسایل ( که عامل اصلی حواس پرتی موقع مطالعه) هست داشته باشه ، 

بهترین میز تحریر ، میزی هست که در پایین جا برای وسایل داشته باشه که وسایل جلو چشم نباشند و رنگ روشن هم نباشه که چشم خسته نکنه! 

۷ سالشه سال دیگه ان شالله کلاس دوم میخونه تونستی عکس بده البته فردا

اگه آنلاین هستید بزارم 

چون قصدم اینه زود پاک کنم

رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن « این کاربری دست چند نفر است»
عاااالیه 😍ولی من خودم به شخصه معمولا رو زمین درس میخوندم و میز تحریر برام بیشتر جنبه دکوری داشت !!!

من هیچوقت میز تحریر نداشتم تو تصوراتم همیشه دوست داشتم، حس میکنم اگه داشتم حداقل دو برابر بیشتر درس میخوندم😂

قشنگ  هم بزرگ هم جا داره ❤

با دل خوش استفاده کنه ❤

میز تحریر  منم که هدیه روز دختر برام خریدن الان ۱۳ سال دارم ازش استفاده می کنم  چیدمانه کمد هم هر سال با بزرگ شدنم تغییر میدم امسال  کتابای تست رو میزم بود 

عمه ام گفت  باورم نمشیه همون دختر کوچولو  که برای عروسکا تو خونه  جا نبود  پشت کنکوره😍😍😍

❤اللهم عجل لولیک الفرج ❤
تاره میخوایم جابه جا شیم به امید خدا

مبارک خودتون و دختر خانمتون باشه 

رنگش عالیه ولی احساس میکنم تو همه اون قفسه ها وسیله بچینه خیلی نمای شلوغی خواهد داشت 

و ابنکه کاش کمد و کشگی پایین رو سمت راست میزدید که در اینده شوفاژ اونجا نصب کردید برای صندلی چرخدار حابجایی راحت تر میشد 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706