2733

یکساله انواع و اقسام دردها از مردن عزیزان و مردن بچم و استرس کاری رو تجربه کردم دیگه دارم میمیرم نمیتونم تحمل کنم .شما بگین چیکار کنم چرا خدا منو نمیبینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همینم راستش تعریفم از خدا یکم متفاوته ولی باز هم حس میکنم اون نیروی برتر دیگه خیلی مراقبم نیست ق ...

من ک فکر میکنم کلا وجود نداره 

وگرنه هر دلسنگی هم بود اینقدر التماسش میکردم حداقل یکبار صدامو میشنید

یعنی چی

تناسخ نشنیدی البته مسلمون ها میگن ما قبول نداریم ولی بیشتر ادیان باور دارند ما چندتا زندگی داریم روح ما انتخاب می‌کنه چه شرایطی رو زندگی کنه سختی بکشه رشد کنه یا سختی ها بخاطر زندگی قبلی که اشتباهاتی کردی الان باید تاوان بدی

حالا سرچ کن متوجه میشی 

من ک فکر میکنم کلا وجود نداره وگرنه هر دلسنگی هم بود اینقدر التماسش میکردم حداقل یکبار صدامو میشنید

من از وقتی تناسخ باور دارم حتی اگه نباشه هم می‌خوام باور کنم دیگه از خدا گله شکایتی ندارم 

2706