2733
عنوان

یه مشکل خیلی بزرگ دارم🥲کم حرفی💔

412 بازدید | 40 پست

مشکلم اینه که خیلی کم حرفم

بخاطر این مشکلم هیچ جااا بهم خوش نمیگذره😔واقعا بدترین چیز اینه ک آدم نتونه خوش بگذرونه

همه دائم بهم میگن چرا حرف نمیزنی چرا انقد مظلومی

توی هر جمعی ک میرم آخرش شب که میام خونه گریه میکنم که چرا من مثل بقیه نمیتونم حرف بزنم خوش بگذرونم؟

خیلیا میگن این مشکل قابل حل شدن نیست

ولی من به چشم دیدم خیلیا مثل من بودن ولی ۱۸۰ درجه تغییر کردن

منم دلم میخواد تغییر کنم باید چیکار کنم😭

خسته شدم از بس تلاش کردم ک نشد..فقط دلم میخواد معجزه بشه تغییر کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترس و اضطراب هم داری؟ 

ترس از مسخره یا قضاوت شدن چطور؟

جاهای شلوغ حالت بدمیشه؟

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
منم اینطورمیادمه یه بار یکی از فامیل هاکه یه پسر جوون هم بود گفت میخوای بری چه رشته ای منم گفتم زبا ...

خب واسه همین دارم میرم زبون دربیارم 

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "

صحبت کردن روتوجمع های صمیمی وخانوادگی شروع کن توجمع هایی که میری سعی کن ارتباط چشمی برقرارکنی ویه نفرو داشته باش که بهت نزدیک باشه وحرفی روشروع کردی دل بده به حرفت واینکه توجریان بحث هاباش حتی اگه کم حرف میزنی سعی کن داستان روبشنوی وبعدازچند تانظری که دادن توهم باجمله های بانمکی که توذهنت ساختی خودت روتوبحث جاکنی🙂

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
میشه بگی چجوری کمک کنندس؟چیش باعث میشه ک من مشکلم حل بشه؟🥲

اعتماد به نفست واسه صحبت بیشتر میشه

ترست میریزه

من اینطور حس کردم

حتما امتحانش کن

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر
2706