2733
عنوان

کله نوزاد شش ماهه م به سنگ راه پله خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 62 پست
اتفاقا ببره اورژانس حتما ازش سی تی میگیرن و سی تی زیاد خوب نیست اموالش مخصوصا بچه ها دکتر ب من گفت ع ...

نه سی تی لازم نداره همیشه

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه خداروشکر هیچ علائمی نداره سرحاله

تا صبح نزار بخابه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
کبود نه یکم ورم کرده زیاد نه

عزیزم نگران نباش پسرم اینقد خورده زمین همه ضربه هارو هم سرش خورده همیش ی طرف پیشونیش بالاس ورم داره از بس مدام میخوره اینور اونور چیزی نیس اینقد باید بخوره تا بزرگ شه 

خب برا خیلیا پیش میاد بچه من هز گهواره افتاد اگه استفراغ نکنه تا۲۴ ساعت خطر رفع میشه نگران نباش خدای ...

بچه ی خواهر من یک سالش بود سرش ضربه خورد بعد خواهرم اهمیت نداد حرفای  شماروزد بعد از سه روز که بچه داشت اذییت میشد بالامیاورد هیچی نمیخورد خواهرم تجربه ای نداشت خب بردنش دکتر همونجا سریع عملش کردن خون تومغزش جمع شده بود خواهرم مرد زنده شد کاش هیچ وقت سهل انگاری نکنیم

اره اتفاقا هرکی میبنش بهش میگن از بس سرت بزرگه همش میکوبه ب در دیوار😂😅فدای تووو💋💋

اوخی گوگولی دلشونم بخاد😅❤️

ولی حواستون باشه همین حرفشون روی روحیش تاثیر نذاره بزرگ ک شد بگه من کلم بزرگه😑😅

قربانت 

2706