2733

میخام برم کامپیوتر 

میگن چشمات ضعیف میشه 

اگ در حد عینکی شدنه اوکیم ولی از ی جایی ب بعد سلامت و خود بینایی تهدید بشه واقعا ارزش نداره به نظرتون واقعا چشمام آسیب جدی میبینه 

۵ روز در هفته روزی ۸ ساعت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رک بگم کار خودتو بکن ب حرفشون گوش نده مامانم میخواس برم انسانی ولی من نقاشی رو انتخاب کردم الانم دانشجوی ترم دو هستم نیش و کنایه میزنه ولی من اهمیت نمیدم . یه دوستی داشتم این استعداد نقاشی داشت اما خانواده اش گفتن حیفه با معدل ۱۹ بری هنرستان مجبورش کردن تجربی برداره رشته اش رو اصلا دوس نداشت

الان همه روزانه خیلی از کامپیوتر و فضای مجازی استفاده میکنن  کور شدن ؟ 

الان همه کار ها توی ادارات کامپیوتری شده . 

نه شاید در حد ۲۵ صدم و اینا صعیف بشه . ولی یه عینک هایی هست برای استفاده لبتابو اینا هست میتونی استفاده کنی

من رشته دبیرستانم کامپیوتر بود 

گاهی از ساعت ۸ صبح تا ۲ چند روز پشت هم همش سرمون تو کامپیوتر بود تو خونه ام باز تا شب باید پروژه انجام میدادیم با اینحال چشمام ضعیف نشده بابا