2733

من ۲۰ سالمه بعد هیلی کوچولو موچولو ام انکار ۱۲ ۱۵ سالمه 

قدمم کوتاه ۱۴۶ 

خداروشکر قیافه ام خوبه 😁😂

راضیم خودمو خیلی دوست دارم 

ولی هر بار میرم بیرون مانتو یا شلوار برگیرم همه بهم بزرگ و گشاده الان کل بازار رو زیر و رو کردم انقد مانتو مورد علاقه ام بود ولی بهم گشاد و بلند بود 

دوسال پیش فقط یه مانتو خریدم دیک پیدا نکردم چیزی 

بالتنه ام لاغره سینه شاید ۶۰ 

از خودم بدم اومد خیلی امروز اصلا یه حالی شدم بغض کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای دخترم که میریم خرید حس تو رو دارم هیچی اندازش نیست

پارچه بگیر بدوز

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

اگه واقعا سایز کمه

برو لباس تینجری بگیر همه مدل دارن

فقط مناسب ۱۴ نهایتا ۱۶ ساله

یا برو پاساژای مختص کودکان و نوجوانان

کت و مانتو رو هم میتونی خیلی راحت خودت تنگ کنی یا بدی خیاط

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون
من ۲۶ سالمه و قدم ۱۵۵ ..۶۰کیلوام ومث تو همیشه باید لباسارو از سر نارضایتی بخرمو بیارم خونه تنگ و کوت ...

وای تازه شما ده سانت از من بلند تری این مشکلو داری ؟؟ یکم امیدوار شدم

2706