2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلامم

خب من میخام برم دهم

میخوام کتابهای تخصصیم بخصوص شیمی و زیست رو خیلی کار کنم اخه نوبت اول هم میگن کشوری میشه و اینا سنگین ترن یخورده .. 

واسه ی تابستوونیعنی الان ب بعد میخام زیست و شیمی رو تموم کنم همراه با تست کتاب خیلی سبز(زیست) و مبتکران(شیمی) و فیلم آموزشی .. اوکیه بنظرتون؟

بستگی به رشته ای داره که می‌خواین مهربون ولی ۸۵۰۰به بالا خیلی خوبه

خود تراز ۸۵۰۰ چطوره؟

اگ نهایی ها هم  خوب داده باشم با تراز کنکور اردیبهشت ۸۵۰۰، رشته اقتصاد دانشگاه های تهران میارم؟

من  نظام قدیمم برای کنکور باید دوازدهم و یازدهم رو امتهاننهایی  بدم اونم رشته ی تجربی   چندتا کتاب گرفتم سختمه  باید از هشتم و مهم مفهومی بخونم  یا یاد اوری بشه برام  بعد دهم یازدم دوازدم بخونم تا بفهمم مطالب رو 

2706