2777
2789

سلام مامانای دوست داشتنی ی سوالی داشتم راجب دختر بچه شش ساله بچه ها البته من راجب خودم و بچم نیستا 

من مجردم راجب خواهر زادم در اصل سوال داشتم دختر هست خیلی این موضوع ذهنمو درگیر کرده نگران آینده شدم گفتم از شماها بپرسم دوتا راهکار بدید تازه امسال مهر باید بره پیش دبستانی 

مامانا ی مدته خواهر زادم هر جا ک میشینه البته من دقت کردم مثلا ی موتور شارژی داره تو خونه حرکت می‌کنه بعد رو همون موتور شارژی خودشو میماله یا رو دسته مبل اونجاشو میماله من متوجه شدم ک این حرکتش چ معنی میده اما خواهرم نفهمیده یا ی وقتایی دعواش می‌کنه اما متوجه نشده نمیدونم شما بگید من ب عنوان ی خاله چی باید بکنم راهکار بدید بچه ها آیا بچه های شمام اینطور بودن آخه بخاطر چیه اینا ک بچن لطفاً لطفاً مامانا اگه از بچه هاتون دیدید بگید چی کردید چی شد مرسی نظراتتونو میخونم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

لذت بردن از اندامش رو یاد گرفته. اول ببینید عفونت داره که مثلا اندامش خارش داشته باشه بعد حتما ببرینش روانشناس کودک کار بلد چون اندکی خطا کنین یا تنبیه بشه ممکنه این کارو انجام بده ولی پنهانی اونوقت هست که مشکلات بلوغ زودرس و خیلی مشکلات دیگه میان وسط. 

2802

عزیزم به اینکار میگن خودلمسی.باخودارضایی خیلی متفاوته.خودارضایی تو بچهای بزرگتر اتفاق میفته ک هورمونهای جنسی فعال دارن.اوا خودلمسی در بچهای کوچیک هیچ لذت جنسی ای نداره چون هورمون جنسی ندارن.

بیشتر هم منشا استرسی و اضطرابی داره.و از سر عادت اینکارو تکرار میکنن.

باید علت خودلمسی تواین بچها پیدا بشه و قطع بشه.

فقط باید حواسشو پرت کنید.  

سرگرمی هاشو بیشتر کنید که فراموش کنه. 

به هیچ عنوان راجبش حرف نزنید که چرا اینکارو میکنی. حتی با دوستی و خوبی اصلا هیچی نگو 

فقط به محض اینکه دیدی یه پیشنهاد هیجان انگیز بهش بده تا نه نگه. 

یه مدتم موتورشو بردارید از جلو دست

انقدر که هوا گرمه🥵 احساس میکنم ادم پخته‌ای شدم😅
خیلی ببخشید اینجوری میپرسم ی وقت در حال رابطه دیده چون یکی از آشنا های ما اینجوری بود البته پسر بچه

نه ربطی نداره برا یکسری ازبچها پیش میاد وطبیعیه ونباید هیجانی رفتارکنی وبا پرخاش واینا برخورد کنی خیلی عادی وخونسرد حواسشو پرت کنی 

بچه ها تو این سن نسبت به اندام جنسی حساس میشن طبیعیه . ولی برای اینکه این عادت رو ترک کنه می تونین همون موقع ازش یه کاری بخواین که پاشه.  یا تکونی بخوره و دیگه نکنه . اگه بعد یه مدت عادتش رو ترک نکرد . خیلی آروم بدون دستپاچگی فقط یک کلمه بگین این حرکت که تو می کنی زشته زیاد توضیح ندید چرا . اگه سوال پرسید بگید مثلا ببین هیچ کس تو خانواده این حرکت رو نمیکنه به مالیدن اونجا اشاره نکنین فقط حرکت رو بگین

ممکنه خود ارضایی کنه اما نه مفهوم لذت شو بفهمه نه بدونه اسمش چیه 

معمولا بچه هایی که لمسی ان یعنی همش دوست دارن خمیر بازی کنن یا بغل بشن اینجوری ان

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ببخشید اینجوری میپرسم ی وقت در حال رابطه دیده چون یکی از آشنا های ما اینجوری بود البته پسر بچه

نه اصلا 

منشأ این حرکتش فک کنم ی چی دیگس حالا کاربرای دیگه میگن خارش و عفونت حالا تو این سن میگیرن مگه ؟ باید چ دکتری برد ک تخصص چی باشه مربوط ب این چیزا و بچه ها عفونت اینا رو میگم