2733
2764

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

طبیعیه خواهرمم اینطوری بود ولی زیاد استرس داشته باشی خوب نی

دقیقا قبض روح شدم 😂

پوپولیست چیست? به معنای رفتار و گفتاریست که عامه مردم از اون خوش شون بیاد حتی اگر به نفعشون نباشه و به جای راهکار های علمی با فرافکنی سعی در پیشبرد منافع خود داشته باشد (مثل رفتاری که اقای پزشکیان دارند) برای ملتم برای کسانی که هنوز مردد هستند از انتخابم میگم من به جلیلی رای میدم چون  بنزین بیست و پنج هزارتومانی رو نمیخوایم گرونی  اب و برق و گاز رو قطع شدن یارانه و وام ازدواج و.... نمیخوایم به جلیلی رای میدم چون توان مدیریت بالا داره چون چشمش به دانشگاه هاست و کل کابینه اش از جوان ها و نوابغ هست چون یک پاش رو تو جبهه از دست داده و شاید تا حالا اینو نمیدونستی که حافظ کل قرانه اما تا الان یک ایه رو برای تبلیغ خودش نخونده همسرش پزشکه و تا الان هزاران بار سفر به نقاط محروم داشته و....من نمیخوام به پزشکیان رای بدم چون دولت سوم روحانی رو نمیخوام کابینه روحانی رو نمیخوام 

خدا مرگم بده😐

پستچی گواهینامه مو اورد ‌گفتم برم با ماشین یه چرخی  بزنم سر کوچه پایینی مون اروم زدم به موتور پستچیه خودش پیاده شده بود بسته یه خونه رو بده فقط موتورش افتاد زمین معذرت خواهی کردم و سوار شدم چند دقیقه بعد تو بلوار اصلی محکم از پشت زدم به یه موتوری دیگه نمیدونم‌چه مرگم بود اصلا🤦‍♀️

پیاده شدم دیدم پستچی اس😑

تا منو دید گفت خانوم تو تا منو‌نکشی ول نمیکنی بذار مهر گواهینامت خشک بشه بعد بشین پشت فرمون

خدا روشکر چیزیش نشده بود بنده خدا

I’m Ok🙃
خب عزیزم میگفتی بعد اخراج اموراتت چطور میگذره؟

نه دیگه حل شد😅

یعنی مدیرعاملمون مرد جا افتاده و فهمیده ایه

کاملن خودشو زد در اون راه ک انگاری پیامی براش ارسال نشده بود🙈

اگه گزارش پیام نبود شک میکردم ک بدستش رسیده😅

یه بار رفتم عیادت دوستم که تازه زایمان کرده بود .بعد مادرشوهرش یه لیوان دمنوش به دست اومد سمت منو دوستم بعد من فکر کردم برا من داره میاره کلی تشکر کردم که دستتون درد نکنه نمی‌خواست .دستم دراز کردم که بگیرمش یهو دستش کج کرد طرف دوستم داد به اون .فقط اون صحنه میخواستم آب شم برم تو زمین مادرشوهرش یه آدم عوضی بود لااقل نباید این کار می‌کرد من بلاخره مهمون بودم زنیکه

وای عزیزم ،چیزی نگفت😂🤣

نه دیگه گل تشک بوده من تو تاریکی فکر کردم خونه  اخه از بس خونش سفیدو تمیز بود من همش این استرسو داشتم که خوشبختانه خطر از بیخ گوشم گذشت😂🤦🏻‍♀️

2706