2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو دیگه شیر نخر

😂😂😂من کلا سوتی زیاد میدم 

یه بارم مامانم گفت برو فندک بگیر 

میخواستم بگم فندک چنده ؟

گفتم چندک فنده ؟؟

فروشنده گفت : چی؟

دیگه حالا درستش یادم رفته بودم  میگفتم چندک

آخرش گفتم یه فندک میخواستم

همیشه اون چیزی که قبلش تو ذهنم با خودم تکرار میکنم که یه وقت اشتباه نگم همون اشتباه میشه 🥲😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣💔بابا این که خوبه سوتی بعدیمم گفتم اون دیگه هزار برابر بدتر هست حالا این مغازه رو میتون ...

اونم خوندم چرا بجای ش میگی ک 😂🤣🤣

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
خدا مرگم بده😐پستچی گواهینامه مو اورد ‌گفتم برم با ماشین یه چرخی بزنم سر کوچه پایینی مون اروم زدم ب ...

آخیی پستچی بدبخت خوب شد ماشین نداشت😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

"چو عالم را بقایی نیست، خوش باش!"🤍🧸
وای خیلی بده اتفاقا هر موقع که قبلش با خودم تکرار میکنم که درستش رو بگم همون موقع اشتباه میشه 😐😐😐

تروخدا تکرار نکن 😄

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
اونم خوندم چرا بجای ش میگی ک 😂🤣🤣

😐😂 چون که قبلش با خودم تکرار میکنم که درستش رو بگم همون موقع اشتباه میشه 

فقط ک و ش نیست 😐😂

یه بار هم میخواستم بگم فندک چنده ؟

گفتم چندک فنده ؟

فروشنده با تعجب نگام کرد گفت بله ؟؟چی؟؟

🤣💔💔💔💔خدایا منو هویج کن 

همه خانواده همسرم نشسته بودیم داشتیم والیبال میدیدیم که یهو داور درخواست ویدئو چک کرد جاریم داد زد عه باز درخواست بی بی چک کرد😂😂  

من😂

جاریم😭

بقیه😐

ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود💜 نی نام ز ما و نی نشان خواهد بود💛 زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل🧡 زین پس چو نباشیم همان خواهد بود‌‌‌...❤
2706