2777
2789
عنوان

این رسم فامیل ماعه یا همه اینجوری ان

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 53 پست
روتا عروسی نه ولی یک عقد یک عروسیعقد با پدر دختر عروسی با پسرالبته مال قدیم بود الان حنا بندون و پات ...

یعنی توی تالار میگیرن؟

بارها دیدم چون مخالف‌شون حرف میزنم برچسب بچه بهم زده میشه ولی اگر یه کاربر دیگه‌ که همسن منه بیاد و موافق‌شون حرف بزنه میشه دختر آگاه و فهمیده! از روشنفکری فقط ژستش رو یاد گرفتی عزیزم. اینکه وقتی وسط بحث از جهت کم‌آوردن، به سنم گیر میدی نشانه‌ی ضعفته. بلاتشبیه بلاتشبیه، قاسم و علی اکبر هم با استدلال شما بچه بودن؛ ولی اونا کجا، خولی و یزید کجا؟ استناد به سن افراد و اعتقاد به اینکه سن با فهم و درایت رابطه‌ی مستقیم داره، سنتی جاهلی‌ست که سقیفه رو رقم زد. اگر باهام مخالفی لطفا مدام ریپ نزن. یه جمله‌ی هست تحت عنوان "اوکی تُ راس میگی" که در برخی موارد هم به درد من میخوره و هم به درد شما❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
فقط شما این طوری هستین🙄 حالا من همون یکیشم دوست ندارم بگیرم. چیه خرج خرج آخرشم منت و حرف بشنوی.

بعدا حسرتش میمونه به دلت 

دختر عمه منم مثلا امد اقتصادی فکر کنه عروسی نگرفتن الان بشدددددت پشیمونه

ن. یه عروسی مختلط چند هزار نفری با هزینه دوماد

"به ما گفتند بازی کنید.. گفتم با کی؟ گفتند با دنیا..تا خواستم بپرسم بازی چی؟ سوت آغاز بازی رو زدن، فقط فهمیدم خدا تو تیم ماست..بازی شروع شد و دنیا پشت سر هم به ما گل میزد ولی نمیدونم چرا هر وقت به نتیجه نگاه میکردم، امتیازها برابر بود..تو همین فکر بودم که خدا زد به پشتم، خندید و گفت: نگران نباش تو وقت اضافه میبریم حالابازی کن! گفتم آخه چطوری؟ بازم خندید و گفت: خیلی ساده فقط پاس بده به من، باقیش با من...😉🫠 در اصل حقیقت زندگی من توئی تنها معبودم، با وجود تو من دنبال چه ام نمیدانم. العفو🫂💕

یکبار عروسی

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
بعدا حسرتش میمونه به دلت دختر عمه منم مثلا امد اقتصادی فکر کنه عروسی نگرفتن الان بشدددددت پشیمونه

من اصلا عروسی دوست ندارم عزیزم نه به خاطر اقتصادی بودن. عروسی‌های فامیل هم به زور میرم والا🙂 امیدوارم شوهر آینده‌ام هم طرز فکرش مث من باشه

بارها دیدم چون مخالف‌شون حرف میزنم برچسب بچه بهم زده میشه ولی اگر یه کاربر دیگه‌ که همسن منه بیاد و موافق‌شون حرف بزنه میشه دختر آگاه و فهمیده! از روشنفکری فقط ژستش رو یاد گرفتی عزیزم. اینکه وقتی وسط بحث از جهت کم‌آوردن، به سنم گیر میدی نشانه‌ی ضعفته. بلاتشبیه بلاتشبیه، قاسم و علی اکبر هم با استدلال شما بچه بودن؛ ولی اونا کجا، خولی و یزید کجا؟ استناد به سن افراد و اعتقاد به اینکه سن با فهم و درایت رابطه‌ی مستقیم داره، سنتی جاهلی‌ست که سقیفه رو رقم زد. اگر باهام مخالفی لطفا مدام ریپ نزن. یه جمله‌ی هست تحت عنوان "اوکی تُ راس میگی" که در برخی موارد هم به درد من میخوره و هم به درد شما❤️
چطوری فکر میکردی همه همینطورن؟ مگه تو این جامعه زندگی نمیکنی!

حالا شما چرا گارد میگیری؟ تو خودت میدونی آخرین عروسی که من رفتم چند سالم بوده؟ فقط داشتم آلبوم عروسی مامانمو میدیدم برام سوال شد حالا شما بیاین گاز بگیرین

کاش میشد قبل مهاجرتم با همتون قرار بزارم و ببینمتون😢😍
یادته ۱۵ ۲۰ سال پیش اگر کسی میخاست ازدواج کنه نزدیک یک هفته تو خونه عروسی بود

بله متاسفانه الان وضعیت خیلی سخت شده... عروسی دختر خالم دوسال پیش بود ولی فقط اقوام نزدیک بودند که رفت و آمد داریم بقیه اقوامو نگفتند وگرنه خیییلیییی زیاد میشد

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2801