2733
عنوان

دلم خیلی گرفته‌‌🙂🖤

68 بازدید | 12 پست

از غروب ک از آرایشگاه اومدم حالم خیلی بده حوصله هیچ کاریو ندارم🥲

نمیدونم چرا تازگیا هر کاری میکنم یا چیزی میخرم حالم بد میشه با اینکه برای خریدش ذوق دارم و...اما انقدر حالم بد میشه گاهی اوقات از صب تا شب اصلاا از اتاقم بیرون نمیرم حتی از غذا هم میفتم🥲💔

نمیدونم چرا اینجوری میشم😔

الانم دارم اهنگ گوش میدم یکم گریه کردم :)🖤

دیگه حتی اون روی سلیطمم بغض کرد :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مسافرت برو

امکانش نیست

دو سه بار برنامه ریزی کردیم ک بریم مسافرت اما چون مادربزرگم خیلی حالش بد بود گفتیم میریم یوقت خدای نکرده...🥲💔

ای وای..😔🥺💔من تازه یکساله قرص اعصاب نمیخورم ینی باز دوباره..😭

اره همینه علائمش وای من ک عذاب میکشم همش دوست دارم خود کشی کنم میترسم یکی خوشحال شه دیگه مجبورم ادامه بدم🥲

اره همینه علائمش وای من ک عذاب میکشم همش دوست دارم خود کشی کنم میترسم یکی خوشحال شه دیگه مجبورم ادام ...

هییییی🥲💔😭

من بخاطر خانوادم..چون خیلی ب هم وابسته ایم🥺

اره همینه علائمش وای من ک عذاب میکشم همش دوست دارم خود کشی کنم میترسم یکی خوشحال شه دیگه مجبورم ادام ...

عه بچه ها قوی باشید . زندگی سخت تر از اون چیزیه که فکر میکنید برای همه ی انسان ها