2733
عنوان

کسی راجب طلسم و دعا میدونه بیاد

235 بازدید | 30 پست

سلام کسی هست تاحالا نتیجه گرفته باشه یا تو اطرافیانش دیده باشه؟

اخه من امروز زنگ زدم به یه دعانویس گفت برات مینویسم ولی اگه تا ۴۰ روز اثر نکرد باید بیخیاله همچی بشی

منظورش چیه ممکنه بعضی دعا ها اثر نکنه؟

من آدم پارانرمالی ام 

ولی به فالگیر و پیشگو و دعا نویس اعتقادی ندارم

در عوض بخاطر یه اتفاقی که چند رو پیش افتاد و هنوز پشمام ریخته الان دیگه‌ راحتم و از مشکلات دورم یه جورایی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من انقدر به چشم دیدم دعا نویسیو اینا کاملا دیگه با این مسائل آشنام چون از خانواده شوهرم دعانویس هستن اینو بگم که هم خودشونو بد بخت میکنن هم بقیه رو اون طرف اصلن دعایی که برای شر باشه مثلا بستن بختو طلاق دادنو بچه دار نشدن نمیخونه ها همش برا بچه دار شدنو درمان مریضو ازدواجو وللییییی تمام این دعاها عاقبتشون شره چون کلن دعا و طلسم شره حالا ممکنه ازش نتیجه گرفته بشه ولی بجاش یه بدبیاری بزرگتر تو زندگی اون آدم میاره و خود دعامویسه هم همیشه عزیزانشو از دست میده اونم با مرگای خیلی بد و همش داغ میبینه

من انقدر به چشم دیدم دعا نویسیو اینا کاملا دیگه با این مسائل آشنام چون از خانواده شوهرم دعانویس هستن ...

اونی ک دعابگیره هم عزیزاشو داغ میبینه؟

برای خیر باشه حتی؟ مثلا ازدواج

یه روز تاپیک میزنم که بهم رسیدیم ❤️🌻
یعنی چی

باورت نمیشه!!

دیروز با فامیل و خانواده رفتیم پارک جنگلی

یه مرد (هندی !!!!!) از کنارمون رد شد و گفت که گردنبند ها با انرژی های مختلفی رو میفروشه.

زنداییم قبلا یدونه داشت که ضد استرس بود و واسه خودشم باز خرید. منم واسه خودم خوش شانسی رو گرفتم (سنگ باباقوری) و وقتی برش میدارم حس های منفی باز میاد سراغم و اگه بزارم حس آرامش میده بهم 🙂🙂 هنوز تو شوکم

2706