2777
2789
عنوان

کاربری منو میشناسین😁

78 بازدید | 22 پست

برام جالبه کسی منو یادش هست یا نه😂

متاسفانه ده تا حساب دیگم تعلیق شدن و همین مونده برام😂🤦🏻‍♀️

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

نمیشناسم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

نمیشناسمت یعنی به هیچ اسمی توجه نمیکنم

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄در آخر هم اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس.....
بلهتو تاپیکات نظردادم😄😄

عه جدی 

یادته چه تاپیکی بود😁

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

آره میدونی از کجا تو ذهنم موندی ؟ اون شب که شیطونی کردی و میخاستی بری حموم ولی از بابات میترسیدی 😂😂

راستی عروسی کردی یا نه 😍

باز این چه شورش است که در خلق عالم است ؟              این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست ؟
از کجا😁

از تاپیکا و پستاتون😄

دوستای عزیزم که منو اینجا می‌شناختین یه واقعیتی هست که باید بگم اونم اینه که وقتتون و ایندتون رو برای هیچ آدمی حروم نکنید چه مجازی چه واقعی.. من اینو دیر فهمیدم ولی بلاخره فهمیدم. 

@zahramohseni    

کدوم شیطونی رو میگی ابجی استغفرلا😂

ببخشید اینجوری جواب دادما 

نمیدونم چرا نشد رو پیامت ریپلای کنم

2801