2733

کاش تکلیف ما رو روشن کنن که امضای سیاسی واسه همه ممنوعه یا یه عده ای می تونن آزادانه استفاده کنن. 

@niniyar_2    

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا حالا ندیدم به امضا گیر بدن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
تا حالا ندیدم به امضا گیر بدن

نی نی یارا میان خصوصی و میگن اگه عوض نکنی تعلیق میشی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کن و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
چرا امضای بعضی از کاربرا رو سر خود حذف می کنن.

عه 

ولی خب یه سری چیزا باید از قوانین کشور تبعیت کنن دیگه برای خودشون هم درد سر میشه چه بهتر که ماهم با امضامون باعث دردسر نشیم 

البته که سایت به چیزایی که ما احتیاج داریم توجه نمیکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عه ولی خب یه سری چیزا باید از قوانین کشور تبعیت کنن دیگه برای خودشون هم درد سر میشه چه بهتر که ماهم ...

حق آزادی بیان هم قانون کشور ولی نداریم 

یا رومی رومی یا زنگی زنگی 

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
حق آزادی بیان هم قانون کشور ولی نداریم یا رومی رومی یا زنگی زنگی

خب طرف نمیخواد خودش از نون خوردن بیفته به فکر بقیه نیست که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حق آزادی بیان هم قانون کشور ولی نداریم یا رومی رومی یا زنگی زنگی

دقیقا حالا که یه عده نمی تونن حرفشونو بزنن این خیلی غیرمنصفانه است که طرف مقابل جلوی چشمشون جولان بده و هر حرفی دلش بخواد بزنه.

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   
2706