2777
2789
عنوان

جان من این خانمای مطلقه چی دارن که ما مجردا نداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 115 پست
حدود سی بودم و 36 ازدواج کردم بخاطر بچه هات قوی شو حتما لازم نیست آدم دوباره ازدواج کنه مگر آدم مورد ...

میدونم وقتی آدم زندگی بقیه رو میبینه که در کنار شوهر و بچه هاشون خوشبخت زندگی میکنن حسرت میخوره 😔

بچه های دیگه رو میبینم که با کمک مادرشون درس میخونن و مدرسه میرن یاد بچه هام میفتم و غصه ی عالم

رو دلم میشینه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوا سر پسرای مجردِ😂

چرا باید دعوا کنیم. 

ولی قشنگه که از هم نوع خودمون  نه به صورت دعوا  به صورت کسی تجربه داشته ازش بپرسیم. تو زندگی اولت چه مشکلاتی داشتی که الان تو دومی انجامش نمیدی و خوشبختی....

شاید ۵۰ درصد تصادفی پیش بیاد ولی ۵۰ درصد دیگش بخاطر سواد رابطه هست. 

هر زمینه ای انسان باید اطلاعاتش رو بالا ببره دوست من چه ازدواج  چه اجتماع و حتی فضای مجازی 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

سخت نمیگیرن

کنترل نمیکنن

اهل عشق و حال و پایه ان

مرد با این خانوما بهش خوش میگزره

ملاکهای ازدواجشون واقعی تره

ضمنا بلدن پسر خوب و بگیر رو از لاشیا تشخیص بدن و باادم حسابیا میرن

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2802
میدونم وقتی آدم زندگی بقیه رو میبینه که در کنار شوهر و بچه هاشون خوشبخت زندگی میکنن حسرت میخوره 😔بچ ...

خیلی بده. نمیدونم چی بگم. که کمتر بشه درد. جون دوری برای مادر خیلی سخته بچه از وجود خود ادمه. 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
چرا باید دعوا کنیم. ولی قشنگه که از هم نوع خودمون نه به صورت دعوا به صورت کسی تجربه داشته ازش بپرس ...

من مجردم

ولی با هرکسی دوست شدم اومده خاستگارم شده

بلدم رفتارو

در لحظه خیلی سرخوشم

اصلا و ابدا گیر نمیدم

بداخلاقی نمیکنم

ولی چهارچوب هم دارما

خیلی بده. نمیدونم چی بگم. که کمتر بشه درد. جون دوری برای مادر خیلی سخته بچه از وجود خود ادمه.

دخترای مجرد ممکنه عاشق تیپ طرف بشن ولی اونی ک تجربه داره میره با مردی ک اخلاق داره وزندگی کنه و بگیره

لایه های درونی تر و مهم تر رو کشف میکنن 

راه نفوذ به قلب مرد رو بلدن

از مرد درخواست میکنن و نیازهاشونو میگن و مرد حس تامین خوبی ازشون میگیره و دلبسته میشه

دیگه با هیچی  جز مرگ آروم نمیشم  طاقت نمیارم بدون بچه ها میدونم

با خودم میگم یعنی میشه یه روز کنار بچه هام خوشحال زندگی کنم دیگه یه آرزو شده برام

ناپخته بودم دیگه. اشتباه هم ازدواج کردم. با یه بچه جدا شدم و بعد از تراپی و خودشناسی دوباره ازدواج ک ...

خوشبخت باشین همیشه 

میشه چندتا از پختگیت بگی ماهم استفاده کنیم تو رابطمون

شانسیه 

مثلا من مجردم خواستگار خوب نیست

آشنامون مطلقه با یک بچه؛ خودش برای خودش خواستگار جور میکنه؛ زرنگه

مثلا خیلی با ناز صحبت میکنه؛ کرم میریزه 

ولی درواقع آدم تنبل ؛شلخته؛ عصبی؛ بدقلقه

ولی زرنگه ؛ توی ظاهر خودشو دختر آروم و با ناز و ادا نشون میده ولی توی خونه و زیر سقف بداخلاق و بی مسؤلیت و رفیق باز!

البته پدرش شناخته شده و سرمایه داره و خانم خودش ماشین و خونه و موبایل آنچنانی که همه حاصله مهریه اشه داره

الان اين زمونه کسی نگاه نمیکنه چجور آدمی هستی

همه دنبال ظاهر و سرمایه ان و عقلشون به چشمشونه