2733

کدوم دوستان هزینه هر دو ۳۰ تومنه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مترجم ترکی استانبولی.💕دختر قشنگم مامان بابا منتظرتن با اومدنت زندگیمونو روشن کن💕         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاتم الانبیا عالیه شک نکن

جدی؟درسته دولتیه ولی مثل خصوصی میگیره گفتن ۳۰ تومن.

به نظرت خاتم برم یا خصوصی؟چون هزینه ها یکیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مترجم ترکی استانبولی.💕دختر قشنگم مامان بابا منتظرتن با اومدنت زندگیمونو روشن کن💕         
خاتم خیلی خوبه فقط شلوغه،انصاری رو نمیشناسم،کجاس؟

سمت نارمک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی؟درسته دولتیه ولی مثل خصوصی میگیره گفتن ۳۰ تومن.به نظرت خاتم برم یا خصوصی؟چون هزینه ها یکیه

قطعا خاتم برو 

من دو بار سزارین شدم همه چیش عالی بود 

از پزشک و پرستار بگیر تا خدمات 

خدا خیرشون بده

الحمدلله رب العالمین ...
قطعا خاتم برو من دو بار سزارین شدم همه چیش عالی بود از پزشک و پرستار بگیر تا خدمات خدا خیرشون بده

پزشکتون کی بود عزیزم؟؟اتاق خصوص قبلش باید بگم میخام؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طرف قرارداد بیمه نیروهای مسلح هست آزاد هزینه میکنی مدارک میگیری میری بیمه پولتو میگیری

نه تامین اجتماعی چیزی نمیده برای سزارین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر نفیسه ظفرقندی اتاق خصوصی نگرفتم ولی کلا دوبارشم تو اتاق دو تخته بودم

ممنون که راهنماییم کردی دوسته خوبم 

😘😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706