2777
2789

۱۸ سالمونه هردو ،خیلی رفیق نزدیک و صمیمیم ، همیشه باهم میریم بیرون ، عمه مون از شهرستان اومده بود شهر ما

پاشده دخترعمه هامونو برده گردش به منم نگفته

خیلی صمیمی هستیم 

ناراحت شدم 🙁 بهش بگم؟

خستم .

شاید یه خلوت سه نفره بین اونا بوده 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

چه ربطی به عمو داشت

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

نه ناراحتی نداره 

حق نداره به جز شما با کسی بره بیرون واقعا چه فکرایی میکنید

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.

هیچی نگین 

صمیمیت نباید باعث بشه انتظار و توقع داشته باشید 

شاید دختر عمه ها مایل نبودن شما همراه شون باشد 

( شاید ) 

الان رفتار درست بی تفاوت بودن هست 

درسته صمیمیت دارید اما نباید که باعث بشه از هم دیگه توقع و انتظاراتی داشته باشید یا اینکه هرکجا رفتید همراه هم باشید 

شما درس تون خیلی خوبه ؟ 

من این تجربه رو داشتم که به خاطر درسم دختر عمه و عمو هام توی دوران مدرسه و دانشجویی باهام سرد شدن 

و البته دوستیم الان و این رفتار های زود گذر و هیجانی برای نوجوانی بود 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics )