2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شغل همسرم مرتبط با امور خانوادست.میخپام بدونی بدون مدرک حرف نمیزنم

الان این اختلاف سنیها باعث دردسر میشه چون تفاپت نسل دارید سی سال پیش خیلی فرقی بیت تفکرات انسان 20ساله و 30ساله نبود اما الان اینطوری نیست اکثرا مردا که خیلی بزرگتر از همسرشون هستن اول به خاطر شادابی خانم سمتش کشیده میشن بعد از ازدواج میفهمن همسر باید همفکر باشه زیبایی اهمیتش پایین میاد. 

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

شوهر من ۱۱ سال بزرگتره

یه زمینه هایی خوبه

تو یه زمینه هایی خوب نیست

اینکه عاقله خیلی صبوره ،هیجانی نیست

حوصله بچه ها رو داره باهاشون خوب راه میاد

ولی یه جاهایی حس می کنه بابای منه و باید برام تصمیم بگیره🙄

البته همسر من خیلی شیطون و شلوغه

یعنی باید جلوشو بگیری تا خیلی شلوغ نکنه😂

ولی خب این حس خیلی بزرگتر بودن برای یه زن حس پدری میده

البته گاهی

باید طرفت رو خوب بشناسی

واینکه شما خیلی زود بزرگتر از سنت میشی

شغل همسرم مرتبط با امور خانوادست.میخپام بدونی بدون مدرک حرف نمیزنمالان این اختلاف سنیها باعث دردسر م ...

خب اگر همفکر باشن چی؟ از لحاظ تفکر خانم خیلی بیشتر از سن خودش باشه چی؟

به مشکل نخوردید از لحاظ عقاید؟ تفریحات مشترک درک شدن؟ ظاهر چطور؟

ظاهر که نه چون بیبی فیسه

تفریحات هم پایس 

عقایدم نه چون فامیلیم

ولی هرزندگی مشکلات داره دیگه

این یه ذره بچه ننس از هم دور بودنی 

ولی وقتی کنار همیم خوبه

از چه نظر گلم؟

ببین هرکی یه اخلاقی داره

خب الان شوهر من ۸ سال بزرگتره یعنی اون چیزایی که من واسش ذوق میکنم و اول جونیمه اون رد کرده و ذوقی نداره واسش. این منو خیلی اذیت میکنه

شوهر من ۱۱ سال بزرگترهیه زمینه هایی خوبهتو یه زمینه هایی خوب نیستاینکه عاقله خیلی صبوره ،هیجانی نیست ...

دقیقا اونم مثل من شر و شیطوت و شلوغه و در عین حال مسئولیت پذیر. اما بهم میگن چند سال دیگه ممکنه از لحاظ ظاهر یکم تفاوت پیدا شه🥺

2706