2733
عنوان

شوهرم میگه میخوام یه زن دیگه بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 9931 بازدید | 248 پست
میشه واسم پیداش کنید

سوره بروج

برای من ک واقعا معجزه کرد

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرایطتون مثل من بود؟

دعوا سخت کرده بودیم و ب جایی رسیدیم ک گفتم زندگیم تموم شد...

یادمه جاریم اینو بهم یاد داد

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗
چقد،جالب حتما میخونم مرسی عزیزم

ان شا الله زندگیت سرو سامون میگیره🌸

دعا کن ما هم بسلامتی بریم🙏🏻

ممنون عزیزم ان شاالله.به امید،خدا گلم

ان شا الله

ممنونم🌸

ینی دیگه سمتش نره و جلوش واستم؟

آره خودت محکم نشون بده .اصلا دیگه حرف حاشیه ای نزن .نه بگو دوست دارم نه بگو بدم میاد .عادی باش هر جور خواست حرفتو دربیاره تو خودتو کنترل کن دنبال بهونه جلو خانواده خرابت کنه .بی تفاوت کامل 

وقتی اومدیم خونه گفت میخوام برم زن بگیزم منم کلی منتشو کشیدم که مثلا آرومش کنم.نمیدونم کدوم کار درست ...

من تو این شرایط زیاد بودم تجربه ده سالمو میگم نباید منت بکشی الان آشتی میکنه ولی نقطه ضعفتو پیدا کرده متاسفانه .حرف بزنی یا میگه میخوام زن بگیرم یا میره پیش خانواده ها ابروتو میبره . 

آره خودت محکم نشون بده .اصلا دیگه حرف حاشیه ای نزن .نه بگو دوست دارم نه بگو بدم میاد .عادی باش هر جو ...

امروز دقیقا دارم همین کار رو میکنم. مثل همیشه کارای روزمرمو انجام میدم و حرفی نمیزنم

میشه یه صلوات بفرستین پریودیم راحت بگذره یه سفر کاری اجباری پیش اومده

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
2706