2733
عنوان

خـتم زیارت عاشورا

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 73 پست
@nana7668 @happymoon77 @ظهور313 @روشنا1360 @sayeh6859 سلام عزیزان 🥰 اگر تمایل به شرکت در ختم د ...

سلام عزیزم ممنونم بله حتما  

فقط ببخشید یه سوال

من الان دارم ختم 124هزار صلوات هم انجام میدم مشکلی نداره این دو باهم انجام بشه؟ آخه یه جا خونده بودم چله رو بهتره درکنار نذرهای دیگه انجام نداد  

اگه مشکلی از این بابت نیست که باعث افتخاره بتونم شرکت کنم  

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=344155705]@صهبای     @درمسیرخدا     @مائده6525221     @گلابتوننن   ....

سلام عزیزم ...منم اگه لایق باشم دراین حتم شرکت میکنم 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
سلام عزیزم من تقریبا یکماه دیگه زایمانم هست میترسم نتونم کامل بخونم و به گردنم بمونه شما که می‌خونین ...

ان شاءالله به خیر و سلامتی زایمان کنید ♥️

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم » یا زهرا (س)
سلام عزیزم ممنونم بله حتما فقط ببخشید یه سوالمن الان دارم ختم 124هزار صلوات هم انجام میدم مشکلی ندا ...

سلام خیلی خوش‌اومدین ♥️

نه هیچ اشکالی نداره و چه عالی که کنار‌ زیارت عاشورا ختم صلوات هم دارید 🥰

سلام رایحه جان، بله هستم عزیزم. از نیلی ۸۸ خبری نداری؟؟؟ نمی بینمش

سلام عزیزم خوش‌اومدین 🥰

نه خبری از نیلی جان ندارم البته توی این تاپیک دعوت کردم ازشون 🌹

سلام عزیزم عیدت مبارک،خیییلی خوشحال شدم دوباره ختم گذاشتید🥰به شرط حیات با کمال میل هستم

سلام جان دلم خیلی خوش اومدین 🥰🌹

سلام خیلی خوش‌اومدین ♥️نه هیچ اشکالی نداره و چه عالی که کنار‌ زیارت عاشورا ختم صلوات هم دارید 🥰

سلام به روی ماهتون ممنونم عزیییزم  

چقدر خوب مهربونم ممنون از شما که من رو دعوت کردین به این چله ی عزیز و قشنگ  

با کمال میل و باافتخار منم میخوام کنارشما عزیزان توی این چله ی پربرکت شرکت کنم  

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم  
2706