2777
2789

بچه ها لطفا بی طرف قضاوت کنید من یکی دو سه بار توی فامیل شوهر بهم گفتن تو عروس خوشگلب هستی حالا از اون موقع عمه شوهرم هر بار شوهرمو میبینه میگه ما که از عروس خوشگل خیری ندیدیم واقعا ناراحتم از دستش ، با اینکه هیچ بدی ای خدا شاهده بهشون نکردم اما نمیدونم چی از جونم میخواد همش تیکه میندازه ، توروخدا بگید چیکار کنم؟ بگید اصلا منظورش منم یا نه؟ (در ضمن اینم بگم که مطمئنم منظورشون مادرشوهرم نیست) 

اگه منظورش منم چیکار کنم  

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
وا چه پرو و بی شعوره که تیکه میندازه!!حتما خیلی حسودهشاید میخواسته دخترشو شوهرت بگیره نگرفته ناراحته ...

خیلییی حسوده عوضی ، کلا یه دختر داره یه پسر که دخترش خداراشکر بچس 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
به شوهرت بگو و ببین چی میگه؟چند سالته

شوهرم که میگه تو الکی به خودت میگیری و منظوری نداشته و اینا، مردا نمیفهمن تیکه رو ، ۲۲ سالمه 

شوهرم که میگه تو الکی به خودت میگیری و منظوری نداشته و اینا، مردا نمیفهمن تیکه رو ، ۲۲ سالمه

اره مردا نمیفهمنن مثل شوهر من

بنظرم محلش نده و هر وقت دیدیش فقط بخندو شاد باش

منم همسن توهم و خیلی بی تجربه هستم

دوتا تاپیک آخرمو بخون متوجه میشی

اره مردا نمیفهمنن مثل شوهر منبنظرم محلش نده و هر وقت دیدیش فقط بخندو شاد باشمنم همسن توهم و خیلی بی ...

چقد سخته وفتی بی تجربه ای و وارد خانواده شوهر سلیطه میشی 😭 حتی مادر شوهرمم پشتم نبست ، الهی خدا لعنتشون کنه که با حرفاشون قلب منو میشکنن و احساساتمو به بازی میگیرن . حتما پست هاتو میخونم