2777
2789
دست تو شلواره 🤦😔

ببخشید من خندم گرف ینی چی

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

اگر بحثمون بشه و من سر اشتی کردن یذره کوتاه بیام جو میگیرتش تازه

ولی بیمحل کنم ، کارامو بهش مگم از پولش خرج نکنم زنگ نزنم و پیشش نشینم و اینکارا سریع  همچی اکی میشه🤨🤨

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید من خندم گرف ینی چی

یعنی غافل بشم دستشو می‌کنه تو شلوارش با خودش بازی می‌کنه 😂

ℑ𝔫 𝔱𝔥𝔢 𝔡𝔞𝔯𝔨𝔫𝔢𝔰𝔰 𝔬𝔣 𝔱𝔥𝔢 𝔫𝔦𝔤𝔥𝔱 𝔬𝔫𝔩𝔶 𝔊𝔬𝔡 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔰 𝔶𝔬𝔲𝔯 𝔳𝔬𝔦𝔠𝔢 در تاریکے شب تنها خداست کہ صدایت را مے شنود :) 💗✨

از کجا شروع کنم 

فوق العاده فوق العاده فوق العاده زیاااااد عصبیهههههههههههههههههه

فوق العادهههههههههههههههههه کینه ای 

فوق العادههههههههههههه حرص میخوره سر چیزای الکی زندگی سخت میگیره

خیلی پولدارم😅
2804
😂😂😂والا من ک راه اومدم باهاش ب خاطر همین میگم بهتر شده اخلاقش اینطوریه که مثلا تو باهاش خوب باشی ...

این خوب نیستا دقیقا مثل شوهر یکی از بستگان نزدیک بعد ۱۵ هنوز همینه و درستم نشد 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....

اصلا محبت کلامی نداره ،از نظر جنس ضعیفه شاید هر چندماه یه بار برنامه داشته باشیم میشه گفت خواهر برادریم ،بشدت عصبی و زورگو ، پولم زیاد ب خودم نمیده 

نمیدونم ب چی دلخوش کنم  ولی بشدت پدر مهربونیه برای دخترمون

ولخرج

و اینکه انقد می‌ریزه تو خودش وقتی ناراحته و هیچ حرفی نمیزنه تا فشار عصبی بش دست بده 😐🤦🏻‍♀️😂

برای خورشید پس از شبای طولانی ... :)🙂                              
از مرحله ی رل بودن جلوتر نبرش.جدی میگم، هرگز باهاش ازدواج نکن، به مشکل میخوری.

ب خاطر همینه که وقتی یک هفته اومد شهرمون باهم رفتیم پیش مشاور فکر میکردم ناراحت میشه اما خیلی خوشش اومد و گفت سعی میکنم اگ رفتاری دارم ک اذیتت میکنه رو کنار بذارم اون مشاور وقت انلاین هم میده ما چون رابطه مون لانگه مشاور انلاین هم میریم 

منم خب اخلاقاش دستم اومده سعی میکنم کارایی ک ناراحتش میکنه رو انجام ندم اونم همینطور

نمیخوام بمیرم ولی نمیخوام اینجوری زندگی کنم
2805
2801