2733
عنوان

برنج عنبر بو

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 48 پست

سلام عزیزم تو اون تاپیک نظر دادی ستاره ۷۵.اون کتک میخوره چون آه دخترش گرفته اینو خیلی هم  پر رو هست .من می‌گفت من بچمو دوس ندارم به تو چه .مادرش باهاش بد چون مادرش از بچه این نگهداری می‌کنه و این همش دعوا داره یعنی راضی هست بچه رو بدن بهزیستی . ماشین مادرش زیر پاشه تو اون خونه آیی که با شوهرش هست برا باباش .از شوهر اولش چهار سال پیش ۱۳۰۰مهریه گرفته .ازش میخوای بپرس بگو تو همونی که یه دختر داری و مهریه گرفتی .اینو گفتم چون همهشری خودم هستی دلت برا آدمای اینجا نسوزه .تو اون تاپیک اومدم بگم باز شیطون لعنت کردم پس دعوا نیستم 

خدای مهربون دوستت دارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم تو اون تاپیک نظر دادی ستاره ۷۵.اون کتک میخوره چون آه دخترش گرفته اینو خیلی هم پر رو هست ...

اره ولش کن ...خوب کاری کردی نگفتی عزیزم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
نخری ها داغونه

والا هر روز ک همسرم سرکار هست صاحبکار میپزه میخورن 

خیلی تعریف کرد 

حالا گفتم ی ذره بگیره 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

برام یک عنبربو آوردن وقتی میپزم همه خونه بو برنج خوشمزه میگیره

ما خودمون کامفیروزی میخوریم ولی این برنجم عالیه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
عاشقشم خیلی خوشمزس به بابام التماس میکنم عنبربو بخره نمیخره

الهی عزیزم 😍😍یعنی انقدر دوست داری 

عنبر بو رو من حتی من از برنج شمالم بیشتر دوس دارمخیلی عطر داره لامصب😄

🤩🤩🤩مرسی ک گفتی عزیزم 

نوش جونت بشه 

2706