2733
عنوان

بیاید یه چیزی بهتون بگم

87 بازدید | 16 پست

میدونم حوصله ندارید ولی من جز این سایت هیچ دوستی ندارم بهش بگم و سبک بشم.

تو پست بعدی می نویسم

وقتی پل میشی بین شکاف یعنی باید رد شی از رو خودت

همش دارم به این فکر میکنم که اگه چیزای توی ذهنم چیزایی که ازشون میترسم واقعی باشه چجوری خودمو بکشم! به شدت وضعیت مالیم بده، مجردم هستم هیچکسی هم حمایتم نمیکنه  تو خریدای ساده به مشکل میخورم حالا همه اینا به کنار برام مهم نبوده واقعا هیچوقت که الان سر پام. فقط الان یه مشکل جسمی پیدا کردم شب و روزم داره به مسخره ترین حالت ممکن میگذره. همش نگرانم یه بیماری داشته باشم و نتونم درمانش کنم خب عادیه . من پول ویزیت ساده هم ندارم. چند وقته بدنم خود به خود کبودی میزنه دلایل زیادی داره ولی من به بدترین چیزا فکر میکنم. الانم به خودم میگم اگه بدتر شدم باید دنبال یه راه واسه خودکشی بگردم.. نمیدونم چیکار کنم🙂🙂 اگه میتونید دعا کنید یا راحت همین زودی بمیرم یا مشکلاتم حل بشن بخدا خسته شدم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دخترم

تها راهی ک تورو از این وضعیت در میاره اینه ک صب تا شب بری دنبال کار حالا یا فروشندگی یا منشی یا ازمون استخدامی اگهی هارو بگردی ،تا اینکه میبینی دیگ درگیر اینکارا شدی و ترست از مشکلات یادت میره ،اگ اینا هم نشد خودتو ب اسمونو زمین بزن دنبال ی کیس خوب برا ازدواج 

تها راهی ک تورو از این وضعیت در میاره اینه ک صب تا شب بری دنبال کار حالا یا فروشندگی یا منشی یا ازمو ...

خب من که دارم به مرگ فکر میکنم ازدواج نمیتونم بکنم کارم که خانوادم اجازه نمیدن

چرا انقدر احساس ضعف میکنی ؟خب بگو شما ک نمیزاری کار کنم پس خرجیمو بدین

من یه بار یه جا استخدام شدم بابام اومد آبروریزی کرد. خودشم وضعیتش خیلی خرابه روم نمیشه بهش بگم پول بده حتی💔😂

من یه بار یه جا استخدام شدم بابام اومد آبروریزی کرد. خودشم وضعیتش خیلی خرابه روم نمیشه بهش بگم پول ب ...

ب ی تراپیست مشکلتو حل کن فعلا مهم ترین چیز این احسای ضعفته ک هر لحظه ب مردن فکر میکنی ،اگ همچین فکری نکنی و امید داشته باشی شاید ب ازدواجم فکر کردی و از این مخمسه خلاص میشی 

ب ی تراپیست مشکلتو حل کن فعلا مهم ترین چیز این احسای ضعفته ک هر لحظه ب مردن فکر میکنی ،اگ همچین فکری ...

خب ببین چطور با وجود این کبودیایی که بدنم میزنه به مرگ فکر نکنم؟ توتاحالا دیدی کسی بی دلیل اینجوری بشه و چیزیشم نباشه؟

خب ببین چطور با وجود این کبودیایی که بدنم میزنه به مرگ فکر نکنم؟ توتاحالا دیدی کسی بی دلیل اینجوری ب ...

عزیزم اگ مشکلت کبودی بدنه خانوما همیش نزدیک پریودشون بدنشون مبود میش من الان پاهام پره کبودیه هی قبلا فک میکردم ااخه من هیچجا نزدم چرا الکی کبود شده تا اینکه یکی بهم گف

عزیزم اگ مشکلت کبودی بدنه خانوما همیش نزدیک پریودشون بدنشون مبود میش من الان پاهام پره کبودیه هی قبل ...

منم اتفاقا نزدیک پریودم یعنی دلیلش اینه؟ اخه تاحالا اینجوری نشدم تو این چندسال

2706