2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
ربع خریدن اشتباهه. خیلی حباب داره. بذار بانک مهر هم پولت نمیسوزه هم سه ماه که موند از سرش بهت وام 4 ...

یعنی خرید نیم و سکه گامل بهتره؟

حتی اگه تا چندسال اینده قصد فروش نداشته باشیم ربع نخرم؟

یعنی خرید نیم و سکه گامل بهتره؟حتی اگه تا چندسال اینده قصد فروش نداشته باشیم ربع نخرم؟

برای سرمایه بهترین چیز سکه است. منم ربع میخریدم. برای فروشش قشنگ فهمیدم ضرر کردم. این راه رو یک ساله استفاده میکنم وام های 4 درصدی بانک مهر اگه کارمند باشی خیلی عالیه. خودش سر ماه از حقوقت کسر میکنه. خیلی بهم کمک کزده

ربع خریدن اشتباهه. خیلی حباب داره. بذار بانک مهر هم پولت نمیسوزه هم سه ماه که موند از سرش بهت وام 4 ...

اشتباه ترین کار کذاشتن پول تو بانکه

۳ ماه دیگه با این پول هیچی نمیدن وام هم بخوره تو سرشون حتی سود صفر وقتی قراره ۳ ماه پول بخوابه ! 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....

اصلا مشخص نبود تقلبیه 

رفتم برا فروش طلافروشی شک کرد بعد جلو دوربین بازش کرد و یه سری کار روش انجام داد دید مس هست 

اصلا با طلا فرق نداشت 

سلام مهربون لطفاً یه صلوات مهمونم کنید برای عاقبت بخیری تمام بچه ها و بچه های من
چطوری بود عزیزم تقلیبش؟

اصلا با طلا مو نمی‌زد طلافروشی روی یه چیزی مثل سنگ کشیدش متوجه شد بعد انداخت تو یه محلول مطمن شدیم تقلبی هستن

سلام مهربون لطفاً یه صلوات مهمونم کنید برای عاقبت بخیری تمام بچه ها و بچه های من