2777
2789
عنوان

جن بود😐

206 بازدید | 25 پست

دیشب خواهرم یهویی واسم ی لیوان آب آورد گفتم واسه جی گفت خودت گفتی آب میخام😐😐درحالی ک من تو گوشی بودم حواسم به اون نبود اصلا . تازه خواهرم اینطور نیست ک زود آب بیاره واسه کسی مگ این ک خودتو بکشی آب میاره.

بعدم میگه خودت هی میگفتی تورو خدا اب میخام😐😐😐😐😐😐😐😐من زدم ب دنده بیخیالی ک نترسم ولی واقعا ترسیدم الان 

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آروقaباعطرپیاز‍ 🤣🤣🤣نکنه موکل های گلی ان

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
شاید میخواسته اذیتت کنه

نه بابا خیلی جدی بود

نترس عزیزم پیش میاد شاید حواسش نبوده،یه صلوات بفرست

آره ولی اولین بار عجیب بود همیشه خودمو میکشتم تا ی لیوان آب بیاره  الانم ک خودش آورد معلوم نیست جن بود چی بود شانس ندارم🤣😂

اگه اهل کرم ریزیه آبو نخور شاید نقشه شومی برای اذیت کردنت داره😂😂

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=14359063&slug=%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%AF%D9%81-%D8%AF%D8%A7%D8%B1&postId=351060609 کنکوری های عزیز این تاپیکو پیشنهاد میکنم بخونید👀                                                                                                            ‌‌‌ د  /د/س/چ/چ😍                                                                                                                   امیدوارم به واقعیت به پیوندی مهم نیست چقدر            من برات صبر میکنم❤
اتفاقاً خواهرت می‌خواسته اذیت کنه که خیلی جدی هم بوده😄

بعید نیست میدونه نقطه ضعفمم این چیزاس🤣🤣

2801