2777
2789
عنوان

برای تعرق زیاد باید چیکار کرد

91 بازدید | 12 پست

شماهم شوهراتون خیلی عرق میکنن

حس میکنم بدن مردا بیشتر از زنا عرق میکنه 

زیر کولر و زیر پتو بدنش سرده اما عرق میکنه شورای شمام اینجورین

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

شوهرم زیاد تعریق داشت بو میداد یه بار ب زور خودم پودر زاج ریختم زیر بغلش رفت سر کار و برگشت، خیلی راضی بود ازون روز ببعد زاج رو ترک نکرده

خاصیتش اینه که تعریق داری اما بو نمیدی.

عطاریا دارن و اینکه پودر نشده بخری خودت آسیابش کنی بصرفه تره

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
شوهرم زیاد تعریق داشت بو میداد یه بار ب زور خودم پودر زاج ریختم زیر بغلش رفت سر کار و برگشت، خیلی را ...

شبا زیر کولر هم با وجودی که سردش بود عرق می‌کرد؟ 

پشت کمرش و سینش و پاها و دستام عرق می‌کرد؟ 

زیر بغلش نه کلا پاهاش گشت کمرش هم خیس میشه

تعریق خوبه ،اگه تعریق نکنی هزار تا مریضی میگیری، فقط باید بوش رو کنترل کنی

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
شبا زیر کولر هم با وجودی که سردش بود عرق می‌کرد؟ پشت کمرش و سینش و پاها و دستام عرق می‌کرد؟

سوخت و ساز بدنش بالاست ... 

منم اینجوری ام ، خاکشیر و تخم شربتی میریزم تو آب میخورم 

تعریفم کم میشه 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست ندین⛔
2804
شبا زیر کولر هم با وجودی که سردش بود عرق می‌کرد؟ پشت کمرش و سینش و پاها و دستام عرق می‌کرد؟

نه با فعالیت

2805
حتی وقتی گرمتم نیست عرق میکنی؟ همه جای بدنت حتی بازو و رو دستم عرق میکنه؟

من فقط پیشانی و زیر بغل و شکمم عرق می‌کنه 

اونم اگه فعالیت کنم ، یا خونه گرم باشه ... 

گرمم نباشه عرق نمیکنم 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست ندین⛔