2777
2789

آبجی های نی نی سایتی دوست های مجازی قشنگم هر کی حاجت داره انشالا برآورده بشه کامنت کنه تا براش حمد بخونم فقط  این روزا خیلی نگرانم و کارام پیش نرفت میشه برا منم دعا کنید ؟بگید خدا دستمو بگیره کمکم کنه تو این مسیر پیروز بشم ؟یه چالشی پیش رومه حیف نمیتونمم بگم واقعا احتیاج دارم برام معجزه شه دعا کنین خدا دستمو بگیره کمکم کنه موفق شم دعا کنین خدا بهم قوت بده از پسش بربیام سرمو بتونم آخرش بالا بگیرم خیلی منتظرش بودما خیلی و الان تو یک قدمیشم کاش خدا رحم کنه بهم بذاره برسم بهش 😔شاید تو جمع شما کسی نفسش گرم باشه خدا به خاطر اون به من کمک کنه💗💚😔

چرخ بر هم زنم اَر غیر مرادم گردد_من نه آنم که زَبونی کِشَم از چرخِ فلک____کاربری انتقال یافته از تاریخ 02/3/20 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

الهی ب حق محمد و آل محمد هر چ زودتر کاراتون رابیفته موفق باشین

ممنون میشم برای سالم بدنیااومدن نی نیم دعا کنین فدات

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  

سلام برات صلوات فرستادم 

برا رفع پریشان ی یک یس بخون هدیه کن به حضرت علی علیه السلام 

ذکر یونسیه هم خوبه 

یادت باشه قبل و بعد سوره ۱۴صلوات بفرستی ،وایه ۵۸رو هفتاد برا تکرار کنی محاله جواب نگیری

سلام عزیز دلم امیدوارم ب هر میخوای برسی هر مشکلی داری حل میشه پنج تا صلوات میفرستم لطفاً دعا کن آزمو ...

سلام عزیزم با آرامش هر آنچه که به یاد داری روی برگه بیار سوالاتی که بلدی رو اول جواب بده بعد سوالاتی که نصفه بلدی سعی کن تمرکز کن و نزدیکترین جوابو تحلیل کن و رو برگه بیار قطعا بهترین امتیاز و نمره رو میگیری امید به خدا موفق میشی 🌷برام دعا کن منم از پسش بربیام و موفق شم ..

چرخ بر هم زنم اَر غیر مرادم گردد_من نه آنم که زَبونی کِشَم از چرخِ فلک____کاربری انتقال یافته از تاریخ 02/3/20 
من براتون حمد و آیت الکرسی میخونمبرای من هم دعا کنید آزمون قبول بشم

ممنونم امیدوارم خدا دعا های شما در حق من ببینه ممکن کنه 

تو هم قبول میشی قوی باش رفیق نی نی سایتی 💪