2777
2789
عنوان

لعنت به مهمونی که غذاتونمیخوره 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 135210 بازدید | 1175 پست
ده ساله دست به غذای من نمیزنه قشنگ میخوادکوچکیت کنه توجمع زنیکه احمق خبرمرگت پس چرامیای خونم اخرشبم ...

بعضیا سر سفره ی پدرشون هم نمینشستند سیر بخورند ،به قوای پشت یخچال قایم میشدن و میخوردن .برا همین اینجوری اند و جلو بقیه غذا خوردن براشون سخته . 

من یکی رو می‌شناختیم که خواهر ناتنی داشت و مامانش نام مادری خواهرها بود،اخلاقش اینجوری بود که سر سفره غذا نمی‌خورد چون مامانش قبل از سفره تو آشپزخونه سیرش کرده بود .

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

عزیزم من توتمیزی وکدبانویی زبانزدام این ازعمدنمیخوره که منوتحقیرکنه

ن اگه اینطوره واقعا کارش زشته

ن منم اتقاقا اصلا وسواسی نیستم 

ولی این یارو دیگه خیلی کثیف وچندشه واقعا نمیتونستم لب ب چیزی بزنم

حتی جایی ک نشسته بودم چندشم میشد تا برگشتم خونه مستقیم رفتم حموم و لباسامو انداختم لباسشویی

2803
عالی عین زن وشوهرای عاشق ودلباخته اونجوری

اصلا برات مهم نباشه مادر نامزد من هم اصلا نه نگام میکنه نه بام حرف میزنه برام مهم نیست هرچی ازم دور تر باشه به نفعم هست منم حسابش نمیکنم . 

عذا از بیرون بگیر یک بار اگر دفعه بعد بازم نخوردن بدون مشکل از دستپختت نیست.اگر بازم نخوردن دفعه بعد ...

یه بارازبیرون گرفتیم خوب خوردن تاتهش خوردن ولی من درست کنم نه خیلی خیلی کم قشنگ نصف بشقاب اضاف میزارن

2804
توباشی هردفعه دعوت کنی مادرشوهرتولب به غذات نزنه کفری نمیشی؟بابچه کوچیک زحمت بکشی

نه

جهنم که نخورده اصلا به روی خودم نمیارم که اون طرف بخاد نقطه ضعف بگیره ازم 

من زحمتمو کشیدم دعوت مردم هرکی بیشتر غذا نخوره به نفعمم هست میزارم غذاشو برای روزای بعدی

یکی از بچه ها همکارا پدرم میومد خونمون با برادر کوچیکم بازی میکنه هفته ای یه بار یعنی بهت بگم این لب به غذا نمیزنه میوه پوست میکندیم اولا براش غذا مادرم میپخت هیچی به هیچی به مام خیلی برمیخورد معذب میشدیم این چند ساعت اینجاس چیزی نمیخوره 

بعصیا فرهنگشون اینجوریه طرف ما کلا زشته دست صابخ‌نه رد کنی ولی بعضیا اینجورین به بچه هاشونم یاد میدن چیزی نخورن

2805
بعضیا سر سفره ی پدرشون هم نمینشستند سیر بخورند ،به قوای پشت یخچال قایم میشدن و میخوردن .برا همین این ...

نه باباخونه دخترش عین گاومیخوره همشون میخورن فقط برااینکه منوتحقیرکنه کنارسفره میشینه بقیه هم هی نازشومیکشن بیاغذابخوراین باقیافه نه سیرم 

بهترین راه اینه ک غذا کمتر درست کنی جوری ک چیزی اضافه نیاد برا مادرشوهرت ماست بری بگی میدونم شما نون و ماست میحورید فقط

خواهرشوهرتم ببینه غذا چیزی اضافه نیومده چیزی نمیخواد ببره همراش اگرم خواست ببره بگو مامان نمیخورن که اگر میخواستن بخورن همین امشب ک دور هم بودیم میخوردن یا بگو مگه مامان فردا غذاشو میخوره؟؟فقط خونه ما نمیخورن‌ینی؟

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
چدن میگی غذای بیرون رو تا ته خوردن شاید دست‌پخت شما رو دوست ندارن یا با ذائقه اونا جور نیست

نه عزیزم بخدااشپزیم عالی همه میگن حتی دروهمسایه میگن بوی غذات کل ساختمونوبرمیداره فقط وفقط براتحقیرکردن من اینکارومیکنن

2801